Jsi tady
Home > Články > Poslední víkend srpna 2012 je naplněn kulturou až k prasknutí, máte už rozhodnuto kde budete Vy?

Poslední víkend srpna 2012 je naplněn kulturou až k prasknutí, máte už rozhodnuto kde budete Vy?

Kdo nemá plán na tento víkend, tedy 24.-26. srpna a chtěl by zažít něco jiného než sedět u televize nebo PC či se nějak jinak nudit. Měl by zbystřit a věnovat chvilku dvěma pozvánkám na závěrečný víkend prázdnin. Pro cestovatele a příznivce reggae je asi nejzajímavější Chiesee Reggae Summer. Skoro na hranici s Rakouskem, na úpatí Alp, v prostředí, které je jak z malovaného obrázku proběhne letos 24.-26.8.2012 již 18-tý ročník hudebního festivalu Chiemsee Reggae Summeru. Program je opravdu požehnaný a k vidění bude celkem 73 kapel na hlavní stage, stanové stage a na „open decks“. Po hvězdách jako je Gentleman a Sean Paul, potvrdil svou účast i Shaggy. Dále bude k vidění a hlavně slyšení Anthonyho B., Beenie Man, T.O.K., Sebastian Sturm, Martin Zobel, Queen Omega, Hollie Cook a mnoho dalších.
http://www.youtube.com/watch?v=YvNM5XxpJtk
Komu se nechce do zahraničí může navštívit redakcí zvlastnistyl.cz dlouhodobě navštěvovaný festival Rock for Church(ill). Letošní 13. ročník proběhne tak jako každý rok ve Vroutku u Podbořan. Z povedeného line-upu zmíním aspoň tyto kapely a interprety A-Banquet, Loco Loco,Panteon Rococó, The Freestylers, Tito & Tarantula a za Českou republiku bych rád zmínil Sto Zvířat, Tleskač, Prague Conspiracy. Na závěr jsme připravili pozvánku U-ceeho jenž vystoupí na letošním RFCH s Flavour band.
admin
Petr Hruška (1986) - Narozen v Karlových Varech - CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera - příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
http://hru-ska.cz
Top