O magazínu Zvlastnistyl.cz

Internetový magazín Zvlastnistyl.cz je od svého založení roku 2004 nezávislým pramenem kulturních, společenských i sportovních informací a reportáží. Náš dlouhodobý cíl byl, poskytování informací a reportáží kulturních událostí, umožňující a naplňující náš společenský život. Nejsou však výjimkou avíza a pozvánky na různé události probíhající v České Republice i zahraničí, jakými mohou být například festivaly, koncerty, výstavy, divadelní představení atd…

Od roku 2018 se čistě multikulturní obsah magazínu začal rozšířovat, v současnosti tak jeho zařazení spadá spíše do lifestyle magazínů. Ověřené tipy na život v pohodě u nás asi nenajdete, ale náš další cíl je publikování článků o tom co nás v redakci zajímá, stalo se součástí našeho každodeního života a nebo nás nějak zaujalo.

Správce reklamních ploch a obsahu

Reklamní a propagační spolupráce od roku 2018 zajišťuje firma HRU-SKA™. Pokud vás zaujala možnost publikování propagačního článku, reportáže a nebo máte zájem o bližší spolupráci pošlete váš návrh na info@hru-ska.cz, můžete také rovnou zavolat na +420777870116.