ČlánkyReporty

Ohlédnutí za prázdninami roku 2012

Prázdniny školáků, mezi které se bohužel nějaký ten rok již nepočítám, vždy přinesou mou nejoblíbenější část roku. Veškeré hlavní dění se přenese z klubů a koncertních hal na louky, pláže, letiště a jiné prostory. Pokud ještě je někdo, kdo neví o čem je řeč, tak právě popisuji dobu letních festivalů. I letošní rok pro vás naše redakce objela slušnou řadu hudebních festivalů, které vám v tomto článku připomenu. V první řadě nejdříve děkuji za celou redakci Zvlastnistyl.cz oficiálním mediálním partnerům. Za druhé bych rád poděkoval návštěvníkům portálu Zvlastnistyl.cz a čtenářům certifikovaného internetového magazínu stejného názvu Zvlastnistyl.cz. Nakonec bych rád poděkoval Lucii Hruškové za pomoc při rozvoji působnosti v Německu a Lukáši Kališovi za pečlivé a obsahem narvané reporty.

Mighty sounds 2012 ID: Letošní léto redakce začala již karibskými reporty z Lucerna Music Baru. Prvním byl report Sthepana Marlehyo jehož koncert byl absolutně vyprodán a prostory praskaly ve švech. O Druhé vystoupení se postaral Turbulence a House of Riddim. Po sedmi letech jsme se také snažili pro karlovarské publikum připravit náš první festival TŘI KŘÍŽE FEST. Poté jsme pro vás vytvořili reporty z německého reggae festival SummerJam. Svojí premiéru si odbyla na festivalu Mighty Sounds nová fotoreportérka Karolína „KJuss“ Trávníčková. A díky Lukášovi si všichni, co si z letošního MS nic nepamatují, měli možnost přečíst co se to vlastně dělo. O týden později jsem se vydal a Cucfli na jednu ze zastávek putovního festivalu HradyCZ. Po všem tom vyčerpání jsem potřeboval trošku vydechnout a jel jsem se sám povalovat na Open Air Festival Povaleč. O další report z putovního festivalu HradyCZ se postarala Šárka Versigová, které tímto také děkuji. Posledním předkonzert letošního ročníku Rock for Churchill, o kterém se ještě zmíním, si redakce samozřejmě nenechala ujít. Dění při vystoupení Cornell Campbell a Half Pint popsal Lukáš Kališ a o foto-report se postarala Kateřina Žáková.

CHIEMSEE REGGAE SUMMER 2012 ID: 6070Poslední víkend prázdnin se pro vás redakce rozjela na tři festivaly. Začneme v Česku a prvním již zmíněným festivalem Rock for Churchil. Druhý festival, který si pro vás vybral Lukáš Kališ byl slovenský Upraising. A jako třešničku letního dortu jsme si pro vás na oslavu osmého roku působení projektu Zvlastnistyl.cz připraviliá report dalšího z německých reggae festivalů. Tentokrát volba padla na Chimse Reggae Summer festivalu.

Nakonec bych vás rád informoval, že Agentura HRU-SKA, která projekt oficiálně provozuje  po krátké pauze, kterou jsme všichni již potřebovali, opět vynaloží maximální síly, aby udržela rozvoj redakce a všichni členové se mohli opět navrátit k reportům z událostí ovlivňujících, zpříjemňujících nebo rozvíjejících náš společný život.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here