Jsi tady
Home > Zprávy > Domácí > Přišlo na ně jaro! Na rande do kina IMAX vyrazili Mottlová či Decastelo

Přišlo na ně jaro! Na rande do kina IMAX vyrazili Mottlová či Decastelo

První máj, lásky čas, sice ještě nenastal, ale všude se to zase páruje. A kde jinde si užít pohodové rande lépe než v přítmí kinosálu, než na slavnostní premiéře filmu Shazam! v kině IMAX. Toho využila Bára Mottlová s přítelem, mužem roku 2016 Pepou Kůrkou, Kate Matl a Monika Leová. Jiří Paroubek se v kině ukázal snad po sto letech, a to rovnou s novým objevem! Film Shazam! je akční hraná novinka, která vznikla podle komiksů společnosti DC Comics. Vypráví příběh o tom, jak se z malého kluka může stát ze dne na den superhrdina. A ačkoliv mu je teprve 15, musí najednou zachraňovat svět.

Slavnostní premiéra znovuotevírala zrekonstruované kino Cinema City Flora za účasti českých celebrit. A nechyběla ani samotná postava Shazama! Cosplayer jako by z oka vypadl Zachary Levimu, takže se s ním všichni přítomní hned museli vyfotit. Nemohla chybět raperka Sharlota, Eva Decastelo vytáhla celou rodinku, Michal Dvořák dorazil s manželkou DJ Luccou. Jenom Petr Vojnar a Evča z Vyvolených vyrazili do kina bez partnera, ale o to víc si to prý užili.

Filmovou novinku s názvem Shazam! můžete shlédnout v multiplexech Cinema City od 4. dubna, a to ve všech formátech 2D, 3D, IMAX, 4DX, Dolby Atmos a VIP Chodov! Více informací o jednotlivých projekcích a kinech naleznete na www.cinemacity.cz.

ZDROJ: TZ PResscode
admin
Petr Hruška (1986) - Narozen v Karlových Varech - CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera - příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
http://hru-ska.cz
Top