ČlánkyDomácíFilmKulturaNewsZprávy

Stáňa Jachnická urputně držela Ryana Goslinga za ruku a nechtěla ho pustit

Ryan Gosling byl vždy idolem žen a dívek po celém světě. Po obrovském šílenství loňského letního blockbusteru Barbie, kde ztvárnil zastíněného Kena, se však stal i idolem mnoha mužů. Nyní se vrací na plátna kin po boku herečky Emily Blunt. To, že šílenství pro Goslingovi neutichá, se potvrdilo a na pondělní premiéře nového filmu Kaskadér v pražském Cinema City IMAX, kde bylo narváno k prasknutí.

Po delší době se v kině na červeném koberci objevil komik a herec Jakub Kohák, který je velkým filmovým nadšencem a pokud je to v jeho časových možnost, tak si slavnostní premiéru nenechá ujít. Dále dorazila spontánní a naprosto nezadržitelná Anife Vyskočilová, která téměř zastavila stárnutí a vypadala jako vždy naprosto skvěle a úchvatně. S přítelem dorazila vycházející hvězda české hudby Pamela Narimanian vystupující pod jménem Pam Rabbit, která na letošních cenách Český slavík zvítězila v kategorii „Sólová interpretka roku“. S přítelkyní? Nebo s kamarádkou? Před fotografy zapózoval bývalý moderátor pořadu Showtime Immanuel Adenubi. V doprovodu svých přátel se po delší době na filmové premiéře ukázala i mladá herečka Štěpánka Fingerhutová. „Trvalo mi hodně dlouho než jsem tomu přišla na chuť, tak půlku filmu. V nějaký místa jsem vyprskla smíchy a obecně moje generace na parodiích a komediích tohohle typu vyrostla takže proč ne, ale chvílemi jsem z toho nemohla. Naštěstí koukat se přes hodinu na Ryana Goslinga je skvělý i jen tak. A ty triky jsou zajímavý a doporučuju vydržet na potitulkovou sekvenci, kde je reálný pohled na kaskadérský triky z filmu,“ řekla po projekci. Dabérka Stanislava Jachnická se téměř nemohla odtrhnout od fotostěny, kde držela za ruku idola všech žen kartonového Ryana Goslinga. Společně na premiéru dorazili také účastní reality show Love Island Radek Gabriel a model Matyáš Hložek, který se vydal na pěveckou dráhu pod pseudonymem Mathias. Romantickou akční komedii přišla zhlédnout i krásná zrzka Zuska Velichová. S přítelem dorazila nejznámější česká influencerka Anna Šulcová, které se mimo instagram zkouší prosadit také jako herečka.

Kaskadér je nabitá akční romantická komedie, která osloví diváky všech věkových skupin i pohlaví. V hlavních rolích se představí Ryan Gosling (Zápisník jedné lásky, Blade Runner 2049, Barbie) coby nejžádanější kaskadér a Emily Blunt (Na hraně zítřka, Tiché místo) jako začínající nadějná režisérka. Během natáčení filmu se ale spoustu věcí může zvrtnout – třeba když zmizí hlavní hvězda neznámo kam a jeho dublér se ho vydá hledat. Režisérem snímku je David Leitch, který v roce 2022 ohromil diváky kin Bullet Trainem. Je tedy více než jasné, že se návštěvníci mohou opět těšit na kvalitní akční trhák plný skvělého humoru.

Cinema City uvádí film Kaskadér v klasickém formátu 2D ale i ve speciálních formátech, které jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov. Vstupenky a více informací naleznete na www.cinemacity.cz nebo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play.

Comment here