ČlánkyDomácíHudbaKulturaNewsZprávy

Dárek pod stromeček, JamRock 2015

Velká nálož kapel! Skindred/UK/ i The Qemists/UK/ !!!

Díky skvělému 7. ročníku a vyprodaným vstupenkám se podařilo potvrdit skvělý line-up a tak můžeme zveřejnit spoustu kapel již nyní. Takže vánoční dárek jako víno…!

JamRock bude nabitý množstvím jmen a navíc i ta zahraniční budou podstatně známější, než tomu bylo dosud.
Letos se představí několik zahraničních kapel, jména, která už „něco znamenají“ a stávají se tak headlinery i velkých zahraničních festivalů, jako např. britští Skindred nebo The Qemists! Další část tvoří zcela nové nadějné kapely, které si však svými výkony účast na JamRocku zaslouží.

A pro mnohé budou nejočekávanější české – všeobecně známé, z nichž si ty nejžádanější z loňského ročníku poslechnete i letos.

Tak nejdříve ty nejznámější české – TEĎ!:
Arakain, Ben Christovao, Circus Ponorka, Děda Mládek Illegal Band, Fast Food Orchestra, Horkýže Slíže, Chancers, Chinaski, Jiří Schmitzer, Kurtizány z 25. Avenue, Mig 21, Pavel Žalman Lohonka, Portless, Robert Křesťan, Rybičky, Shatter, Škwor, SPS, Tomáš Klus, Tortharry, UDG, Visací Zámek, Vltava, Xindl X

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here