Články

Léto 2011

Léto je snad již v plném proudu, absolventi vysokých škol mají za sebou důležité zkoušky a zápočty, školou povinní dostali svá vysvědčení a těžce či lehce pracující si vybírají dovolenou. To vše dohromady nabízí pořadatelům kulturních a společenských akcí více návštevníkum. Již včera jste měli možnost v Lucerna Music Baru shlédnout ojedinělou show kterou podtrhl Barington Levy.
Redakce zvlastnistyl.cz vám všem přeje příjemné strávení vašich dní odpočinku a pokusí se je maximálně zpříjemnit. Proto jsme pro vás připravili letos opravdu bohatý program. V první polovině se můžete těšit na reporty z SUMMERJAMu největšího evropského hudebního festivalu v žánru reggae. Pro milovníky filmů doporučíme přesun do Karlových Varů, kde máte možnost se stát součástí MFF KV. Mimo shlédnutí filmů reřiserů z různých koutů světa jsou k vidění různé celebrity a pobavit se můžete bohatým doprovodným programem. I z MFF KV pro vás máme přichystané nějaké ty perličky, chybět nebudou ani reporty a pozvánky na doprovodné kulturní události. Ale to není vše redakce spolupracuje i s organizátory hudebního festivalu Hrady CZ, který startuje v pátek 8. července poprvé za svou existenci sedmý ročník v podhradí Rožmberku nad Vltavou, oblíbené vodácké lokalitě. Další ze zastávek je hudební festival Migty Sounds.
Reporty nejsou jediné, co pro vás máme nachystané. Připravili jsme pro vás ve spolupráci z jednotlivými pořadately soutěže o volné vstupy. Takže pokud zrovna Tobě nevyšly peníze nevěš hlavu sleduj zvlastnistyl.cz a buď připravený. Soutěže budou pořádáné nahodile a budou opravdu rychlé cca 1-2 dny od vyhlášení bude soutěž ukončena.
Na závěr zopakuji mně v tloukávanou větu „opatrnosti nikdy neni dosti“. A dodám nenechte si zkazit prázdniny a krásné letni dny nějakou tou zlomeninou nebo jiným úrazem. Nejezděte pod vlivem alkoholu, protože život je již takhle krátký, tak proč si ho ještě krátit či znepříjemňovat. A samozřejmě nezapomeňte sledovat zvlastnistyl.cz.

  • Vybrané příspěvky
Autor
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
Napište mi
×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here