ČlánkyDomácíHudbaKulturaNewsZprávy

UCEE A DEADLY HUNTA PŘEDSTAVÍ PRAZE SPOLEČNOU SHOW S MUZIKANTY Z UNITED FLAVOUR

Na středu 31. října se chystá v Lucerna Music Baru večer pro všechny milovníky reggae, dancehallu a hiphopu! Zpěvák s egyptsko-tuniskými kořeny Ucee přijede v rámci česko-německého klubového turné k desce International Call. Jako speciální host přiletí z Anglie oblíbený zpěvák Deadly Hunta. Oba dva doprovodí skvělí muzikanti z kapely United Flavour. Přijďte si užít večer plný pozitivní energie!

Talentovaný reggae-soulový zpěvák Ucee vydal letos v březnu debutové sólo album International Call, které produkoval Djei Gogo, basista a producent United Flavour. Deska zaznamenala velký úspěch v sousedním Německu, kde získala pozitivní ohlasy od kritiků a písničky z ní rotují na dvacítce německých rádií. Pokud jste ještě neslyšeli, rozhodně doporučujeme. Ucee připravuje do Lucerny speciální show, kterou podpoří Radimo na saxofon (Prago Union Livě Band), doprovodné vokalistky G*apeels a stejně jako na festivalových štacích budou Uceeho doprovázet zkušení muzikanti z United Flavour pod jménem Flavour Band. „Naše zpěvačka Carmen si momentálně užívá mateřskou dovolenou, takže nastal čas na vedlejší projekt doprovodné kapely Flavour Band, na kterém pracujeme už pár let. Ucee s námi hostoval na posledním tour, Djei mu produkoval desku, takže bližší spolupráce se logicky nabízela“, vysvětluje Jaro, bubeník United Flavour.

V Lucerna Music Baru se ten večer představí také v Čechách hodně oblíbený britský zpěvák a raper Deadly Hunta. I když v ČR vystupoval již mnohokrát, toto bude premiérový koncert za doprovodu živé kapely! Jeho hity říznuté reggae, dancehallem, hiphopem i zlámanými beaty právě zpracovávají do živé podoby muzikanti Flavour Bandu. „Makáme teď každý den na Huntových riddimech, abychom byli do příští středy ready. Když jsme slyšeli show Deadly Hunty letos na festivalu v Hořicích, říkali jsme si, že by bylo fajn udělat něco s ním a Uceem dohromady. Jsme rádi, že to klaplo při nejbližší možné příležitosti“, popisuje Jaro. Deadly Hunta si v Čechách a na Moravě získal za pár let spoustu nadšených fanoušků. Jeho energická show tu sklízí zasloužený úspěch, ať už mezi lidmi kolem reggae a dancehallu nebo na scénách hiphopu a drum´n´bassu. Za pozornost určitě stojí, že Hunta má za sebou turné po USA jako předskokan slovutných Wu Tang Clan a že si jej vybral ke spolupráci i kultovní dnb producent Aphrodite. V Lucerně zazní hlavně tracky z jeho velké desky Speak My Mind, kterou Deadly Hunta vydal na konci minulého roku.

Za gramcema budou ve čtvrtek úřadovat malijský selektor DJ Ama aka 12Play a duo Jahmusic Lightaz, což jsou pánové Herby Boy a Admirál Kolíbal. Nenechte si ujít příležitost načerpat pozitivní energii do sychravých podzimních dnů a užít si večer plný skvělé taneční muziky.

ZDROJE:
TZ LUCERNA MUSIC BAR
YouTube.com
Archiv Zvlastnistyl.cz

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here