ČlánkyHudbaNewsZajímavostiZprávy

JamRock 2012 tak trochu jinak, kapely podle Tebe!

Předprodej nejlacinějších vstupenek na jubilejní 5. ročník JamRocku byl zahájen. JamRock jeden z velkých festivalů, patřícím zajisté mezi ty větší, s velmi dobrou atmosféru, oslaví 5.výročí svojí existence. Pořadatelé se rozhodli toto výročí zcela věnovat divákům. Jako první festival v ČR ponechá výběr kapel na každém z vás!

Diváci si budou moci odhlasovat svoje nejoblíbenější české kapely sami (kromě velkých zahraničních) a ty budou podle nasbíraných hlasů v jednotlivých kategoriích umísťovány do programu. „Protože děláme festival v první řadě pro lidi, chceme nechat volbu v maximální možné míře na nich. Aby se festival nevymkl svému směru pokud možno kvalitní muziky, uděláme jen jakýsi předvýběr. Hlasování proběhne pomocí sms, které budou zpoplatněny rozumnou částkou tak, aby někdo „nevyráběl“ hlasy jen tím, že umí dobře programovat!“, řekl dramaturg festivalu Libor Pavlata.
Hlasování na JamRocku však není jedinou novinkou! Festival přebuduje prakticky vše od základu. Změní se nejen logo, ale i kompletní vizuál, který bude modernizován a bude více vyjadřovat podstatu JamRocku a jeho sloganu – Tři dny života navíc! – filozofii, kterou pořadatelé vtiskli tomuto festivalu, kde se život točí naplno, vzniká spousta náhodných setkání a seznámení s novými lidmi a to vše je propojeno muzikou a pohodovou atmosférou.
Pro rok 2012 navíc bude probíhat nespočet street-artových vystoupení, workshopů a sportovních klání! Taktéž se výrazně změní vzhled areálu kde JR probíhá.
JamRocku 2012 se dostane zdaleka nejvíce péče, přičemž jeho vstupné – 390Kč v předprodeji do vánoc není ani trochu špatné.
Další bližší informace vám budeme postupně zdělovat.

Zdroj: TZ JamRock

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here