Jsi tady
Home > Reporty > Fotoreporty > UNIKÁTNÍ REPORT – ZIGGY MARLEY – SUMMERJAM

UNIKÁTNÍ REPORT – ZIGGY MARLEY – SUMMERJAM

Jako jedna z mála českých redakcí jsme pro vás hned na začátek našeho reportu z 26. ročníku reggae festivalu SummerJam připravili krátký, ale za to exkluzivní foto report reggae hvězdy celým jménem David Nesta "Ziggy" Marley narozený 17.října 1968. Jméno Marley a reggae patří neodmyslitelně k sobě, proto není třeba omílat, že celá rodina se zasloužila o to, jak reggae dnes zní a co vyzařuje. Možná i to jakým směrem se ubírá a doufejme, že tomu tak bude nadále. Ziggy je nejstarším synem Rity a Boba Marleyho. S pohodou vyzařující na dálku přišel na pódium a bez velkého ohlašování, jak někdy bývá zvykem u velkých hvězd, a spustil lavinu pohody. Nezapomenutelná atmosféra ztěžovala rozhodnutí při tvorbě foto/video reportu. Nakonec jsem se rozhodl fotit pouze jednu píseň, za to jsem pro vás nahrál dva songy "Make Some Music" a "Personal Revolution", které vám více přiblíží těžko popsatelnou radost a štěstí z poslechu a samotné přítomnosti.
Rychlé menu SUMMERJAM reportů (Quick menu SUMMERJAM reports)
FOTOREPORT - SUMMERJAM - DE - DAY 1 ↵ FOTO 17x
FOTOREPORT - SUMMERJAM - DE - DAY 2 ↵ FOTO 144x
FOTOREPORT - SUMMERJAM - DE - DAY 3 ↵ FOTO 92x

PS: FOTOGRAFIE se Ziggym Marleym pořízené redakcí zvlastnistyl.cz nebudou publikovaná na žádném jiném serveru či médiu. A to z důvodu podepsání smlouvy o nakládáním s pořízeným materiálem. Proto prosíme a výslovně upozorňujeme jakékoliv kopírování i partnery je ZAKÁZÁNO. Děkujeme za pochopení a dodržení našeho požadavku.

admin
Petr Hruška (1986) - Narozen v Karlových Varech - CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera - příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
http://hru-ska.cz

4 thoughts on “UNIKÁTNÍ REPORT – ZIGGY MARLEY – SUMMERJAM

Top