Jsi tady
Home > Reklama > Podmínky soutěže
V této sekci naleznete veškeré podmínky a pravidla soutěží pořádaných portálem zvlastnistyl.cz a to jek pro soutěžící, tak pro případné zájemce o publikování a spolupráci na soutěži.
PODMÍNKY SOUTĚŽÍ - každý výherce je o výhře informován e-mailem po ukončení soutěže - jména výherců server zvlastnistyl.cz z důvodu zneužitelnosti nezveřejňuje - Výhra je nepřenosná (nelze přepsat na jinou osobu) - Výhru nelze měnit za jiný vstup ani jinou výhru - Pokud není stanoveno jinak, jména výherců volných vstupů jsou vždy napsána na guestlistu dané party (zpravidla u vstupu). Nutno prokázat se občanským průkazem! - Vouchery a dárkové předměty k volným vstupům jsou vždy k vyzvednutí u guestlistu, a to z důvodu, že je do soutěže věnoval pořadatel, který je předává na místě. Proto není možné, aby je server zvlastnistyl.cz zasílal domů. - Věcné výhry (které do souteže nevěnovaly kluby ani pořadatel párty) se po předchozí domluvě zasílají výherci poštou. - Pro účast v soutěži je potřeba splnit veškeré níže uvedené podmínky soutěže. - Odpověď na soutěžní otázku pokaždé naleznete v nápovědě. - Ukončením soutěže, je uvedeno tučně na začátku každé soutěže v hranatých závorkách př.: [1.8.2011], pokud není uvedeno jinak.
PRAVIDLA PRO SOUTĚŽÍCÍ
PRVNÍ PRAVIDLO A) Odeslat správnou odpověď před skončením soutěže na e-mail soutez@zvlastnistyl.cz B) Do přednětu prosím zadejte název soutěže. DRUHÉ PRAVIDLO Jeden unikátní e-mail = jedna odpověď, žádná další odpověď ze stejné adresy nebude počítána. Děkujeme za pochopení a věříme ve váš smysl pro fair play . Tým zvlastnistyl.cz přeje hodně štěstí a zábavy.
Podmínky pro zadavatele Na adresu souteze@zvlastnistyl.cz zašlete: - v předmětu prosím uveďte ZADÁNÍ SOUTĚŽE - soutěžní otázku se 3 odpověďmi a s vyznačením správné odpovědi (po domluvě soutěžní otázku vytvoří náš tým, alternativně může být soutěž tipovací) - o co se hraje - kdy má být soutěž ukončena Po ukončení budou výherci i pořadatel vyrozuměni e-mailem a pořadatel soutěže je zapíše na guestlist, pokud není předem domluveno jinak.
Top