ČlánkyDomácíKulturaZajímavostiZprávy

Výstava fotografií Pacific cestovatele Daniela Chodusova

Na výstavě si budou moci navštěvníci prohlédnout nejzajímavější fotografie zachycující Japonsko, Všechny tři hlavní ostrovy Nového Zélandu, Hollywood, San Francisco, Las Vegas, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Oahu a fanoušci pána Prstenů pak pravý, nefalšovaný Hobitín! U všech vystavených fotografií najete samozřejmě anotaci, zajímavost vztahujicí se k tomuto místu, tak aby váš zážitek byl co nejucelenější. Výstava se uskuteční od 28. června do 31. července 2013 v historickém Payerově domě ve městě Loket, pouhých 10km od Karlových Varů.

Tak jako Cook, d’Urville nebo Blight i já jsem se rozhodl vyslechnout volání tajemných dálek a vydal jse se deset tisíc námořních mil na opačný konec světa, zřít krásy vzdálených břehů Tichého Oceánu, poznat nové kultury a zažít dobrodružství. Zážitky z mých cest jsem zachytil na stovky fotografií, z nichž nejzajímavější máte nyní možnost spatřit na výstavě Pacific.popisuje jak výstava vznikla Daniel Chodusov.

Více informací na webu www.chodusov.com/pacific

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here