ČlánkyDomácíHudbaKulturaNewsZprávy

Dnes přiletí do Prahy Redman, ve čtvrtek pak holandské trio Dope DOD

Čas nazrál a je to zde. Lucerna Music Bar si tento týden odbude svoje. Dva krutý interpreti, dva šílený koncerty, dva propařený večery. Redman a Dope DOD. New Jersey a Groningen. 13. 5. v pondělí a 16. 5. ve čtvrtek.

Yes, yes, y’all and you don’t stop!Fankdáktr Spak přijde zadiktovat, jak to umí diktovat jenom on. Def Squad, Gillahouse, Jak Nahoře. Rapper, který před pěti roky vyprodal s kolegou Method Manem arénu HC Sparta Praha a před dvěma roky skákal na Hip Hop Kempu z několika metrů do lidí, se vrací do Lucerna Music Baru předvést, že Reggie Noble to stále umí zavraždit. Redman má před sebou desku Muddy Waters II: Even Muddier, za sebou úspěšnou desku Reggie, takže je o co stát. Nové pecky, staré bomby z devadesátek, dostanete full package 13. 5. v Lucerně.

Je-li vám libo trochu prasečího rapu z holandského Groningenu, ve čtvrtek 16. 5. dojděte na místo činu do Ludcerny a kromě holandských sýrů a dřevěných střevíců dostanete také špetku horrorcoru míchlého s dubstepem. Parta Dope DOD už funguje nějakých těch osm let. Dost dlouhá doba na to prorazit, kor když za vámi stojí beaty od tria ze skupiny Noisia. Prostě šílenost. Tři rappeři se smrtí v očích (a možná i trestním rejstříku) se poprvé v Česku předvedli na loňském Hip Hop Kempu, čímž se jejich koncert okamžitě zařadil mezi top koncerty celého ročníku. Takže asi tak nějak to celý je. Pokud patříte mezi ty, kterým desku Branded nemusíme představovat, ve čtvrtek v Lucerně zažijete opravdové peklo.

  • Vybrané příspěvky
Autor
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
Napište mi
×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here