ČlánkyPC/ GAME

Tanoth část 1

Jednou z dalších on-linových her kterou jsem se rozhodl prozkoumat a informovat vás o tom na co se můžete těšit nebo co očekávat. Podstata samotné hry mi nejvíce připomíná Battle Knight. Kdo tuto hru nezná pokusím se mu to jednoduše přiblížit, na začátku si vyberete a pojmenujete postavu u které si můžete posléze zlepšovat jednotlivé atributy o kterých se ještě zmíním dále vybavení a brnění. Vybavení můžete zakoupit u Kupce, Alchymisty či ho vyhrát v boji. Bojovat máte hned více možností samotný boj, pět dobrodružství denně a od 10 úrovně možnost jednou denně navštívit bludiště. Celá hra stojí na „zlatých“ a Krvavých Kamenech které všemožně utrácíte a to jak za již zmiňované vybavení a brnění nebo za ustájené zvíře či v bratrstvu do kterého se máte možnost přidat.

postavaV první části bych vám rád přiblížil 12 možností které vás budou provázet celou hrou.Začneme od Profilu který je pro vás klíčový najdete zde 4 Atributy kterými jsou Síla, Šikovnost, Konstituce a Inteligence. Další částí je váš itinerář který je rozdělen do několika částí např: helma, rukavice, štít, boty které můžete pořídit u Kupce či lektvary a runy pořízené u Alchymisty.
Komunikaci v této hře zajišťují zprávy které vám umožní komunikaci z ostatními účastníky serveru.

dobrodruzstviJá si dovolím další dva body Bratrstvo a Síň slávy posunout a soustředit se na to co mě hned na začátku hry zajímalo mnohem více a to Dobrodružství které máte bez vydání krvavého kamene uskutečnit pětkrát. Pokaždé máte možnost rozhodnout se pro tři varianty které se mění v jak zadáním tak Odměnou za splnění jednotlivých dobrodružství kterou je zlato a zkušenosti v ojedinělých případech se poštěstí nějaký ten kámen či předmět. A každé dobrodružství se liší potřebným časem pro jeho strávení. Pro aktivní doporučuji kombinovat s Bojem a to ať tím generovaným kdy stačí jen potvrdit tak vyhledáním soupeře v Síni Slávy o které se ještě zmíním. No a pro čas kdy nechcete trávit hrou se perfektně hodí práce která je volitelná od jedné až po dvanáct hodin. Částka kterou obdržíte je závislá na vaší úrovni.

kupecBěhem výše jmenovaných bodů naspoříte nějaké úspory a to jak „zlaťáky“ tak s trochou štěstí nějaký ten Krvavý Kámen. Ty máte možnost utratit za již zmiňované atributy které vylepšují postavu. Dále Kupce u kterého pořídíte většinu potřebného itineráře jakým je zbraň, brnění, štít, rukavice, boty či doplňky jakým je prsten s broží. Nebo klikněte na možnost Alchymista a vyberte si Lektvary které vám usnadní vaše hrdinské činy. Na výběr máte Malý až velký lektvar a to 4 atributů postavy kdy pokaždé daná velikost ovlivňuje % účinnosti a dobu trvání. Za zmínku stojí též runy které zde máte možnost nakoupit.

dopravaJste- li již vybaveni a říkáte si za co tak utratit stáj není špatná volba z pracně našetřených bojů a různých dobrodružství si vyberte zvířátko které vám to zase o trochu zpříjemní a to tím způsobem že % zrychlí s tím sníží potřebu času při vašich výpadech na nepřátele. V tuto chvíli je to nejdůležitější za vámi a vy máte čas rekapitulovat a hledat oporu. Pro rekapitulaci vám poslouží možnost Síň Slávy druhou službu vám posloužit při hledání protivníků k boji. Co vše zde lze najít je Hodnost, Jméno, Úroveň, Pověst a Bratrstvo Hráče. V Síni slávy najdete i Bratrstva směrodatnými atributy je Hodnost, Jméno, Počet Členů, Pověst či samotný Vůdce bratrstva.

bratrstvoBylo by vhodné se již zmínit co to Bratrstvo je a co vám přinese. Zkráceně a bez obalu je to spolek hráčů který spojuje cokoliv Jejich možnosti a priority se poté točí kolem pěti Položek Bratrstva. První Pevnost umožňuje počet členů, Hlídková věž zajišťuje poškození bratrstva, Pokladnice slouží pro chráněné zlato, Palisády zajistí Ochranu bratrstva a poslední je Hodnost ta pomáhá při sběru zkušeností. Celou popisovanou srandu sponzorují kdo jiný než členové Bratrstva. 😀 .

A Dostáváme se do závěru celé hry a tím je od desáté úrovně Bludiště které máte možnost den po dni a patro po patře procházet a narážet na připravené nástrahy přinášející hodnotné zisky či zajímavé vybavení.
Urychlovačem celé této hry jsou Krvavé Kameny které máte možnost zakoupit více jak pomocí pěti služeb nebo nevýhodně krvavé kameny prodat.

Hru můžete začít hrát na Tanoth.cz >>

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here