News

Redakce je dostěhovaná

https://zvlastnistyl.cz/wp-content/ikony/novezs.pngV tuto chvíli je již veškerý obsah, který jste měli možnost nalézt na staré adrese http://ninoo.sety.cz,  přenesen na https://zvlastnistyl.cz. Děkujeme za vaši trpělivost. Nyní se již můžeme plně věnovat tvorbě nových článků, ale i sběru a publikování zajímavých informací. A jako třešničku pro vás připravujeme nesestříhaná videa tohoto roku a mnoho dalších věcí, které se tak trochu opozdily řešením vzniklých problémů, které vedly až k týdennímu odstavení. Ale teď již pozitivní, protože jsme zpět. Pokud máte návrhy, rádi je vyslechneme, protože teď je ta správná chvíle projevit svůj názor.

Redakce Zvláštní Styl má za cíl informovat o oblastech Kultury,  kde si dovolujeme preferovat hudební scénu, dále sportu, u kterého si dovolujeme zdůraznit X- Treme Sport, nebo také různém životním stylu. Ale tím nekončíme. Od této chvíle se chceme zpět zaměřit na odvětví PC a hlavně PC her, kde favoritem je možnost On- Line hry. Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here