ČlánkyFestivalůFotoreportyReporty

Rock for Churchill slaví 15 let s Anthonym B a Parov Stelar Band

Tento poslední prázdninový víkend patřil několika hudebním festivalům. Svou poslední zastávkou na hradě Bouzov završily své putování České hrady a naše redakce navštívila letos již 15. ročník Rock for Churchill.

Tento festival navštěvujeme již několik let, stejně tak jako většina jeho přívrženců. Hudební víkend konající se ve Vroutku u Podbořan je právě tak akorát na pul cesty mezi Prahou a Karlovými Vary, takže pokud jste z jednoho z výše jmenovaných měst, zaručeně potkáte někoho známého.

O čím dál tím větší popularitě a oblíbenosti tohohle festivalu svědčí i totální vyprodání vstupenek na sobotní den. Již ráno byla vyhlášena tzv. stopka pro prodávání lístku na místě. Tentokrát tedy vážně, kdo nekoupil dost prohloupil.

Festival tak trochu v komorním a rodinném duchu letos ozvláštnilo několik zahraničních a domácích interpretů, včetně několika DJů. Na hlavní živé stage jste si mohli zapařit na Vypsanou fixu, Visací zámek, Wohnouty, J.A.R., Skyline,Fast food orchestra. Mezi zahraničními hvězdami byli The Subways, Dub Pistols, Dreadzone a United Flavour. Jako největší bombu si pořadatelé připravili Anthonyho B, jehož očekávané vystoupení se loni nekonalo, protože z jistých důvodu nemohl vycestovat do Evropy. Druhý den nás i vás rozparádila parta Rakušanů, která svým vystoupením zakončila festival na živé stage, The Parov Stelar band. V DJském stanu to jelo alespoň ještě do tří do rána.

Rock for Churchill se stal naší malou redakční tradici, a tak se těšíme na příští rok- Čau ve Vroutku.

FOTOREPORT:

Comment here