FestivalůFotoreportyReporty

FOTO-REPORT: 15. ROČNÍK FESTIVALU ROCK FOR CHURCHILL

V pátek 29. srpna a sobotu 30. srpna proběhl 15. ročník hudebního festivalu ROCK FOR CHURCHILL, již tradičně ve Vroutku u Podbořan v areálu myslivny. V průběhu dvou dní jste měli možnost shlédnout 19 kapel ze sedmi zemí a v šapitó se vám představilo 18 Dj’s. Festival byl v letošním roce plně vyprodán a již v sobotu pořadatelé informovali případné návštěvníky, kteří nemají již zakoupený lístek, ať ani nejezdí. Areál byl sice dosti zaplněný, ale každý měl dosti prostoru k pohybu a čas, který dělil jednotlivá představení mohl vyplnit návštěvou vybudované pláže s barem nebo jiného baru, kterých bylo v areálu dosti, zóny s jídlem, prima cool zóny nebo stánku s oblečením či kuřáckými potřebami.

My osobně jsme si z letošního programu vybrali pro náš report vystoupení kapely Wohnout, J.A.R, Fast Food Orchestra, Skyline či vystoupení Anthonyho B. I když za zmíňku zajisté stojí, že na festivalu v letošním ročníku také vystoupili z domácích Visací zámek, Vypsaná fixy, Zrní či United Flavour. Ze zahraničních kapel návštěvníci měli možné shlédnout vystoupení The Subways, Dub Pistols, Dreadzone a celý festival zakončilo vystoupení kapely The Parov Stelar Band.

FOTOREPORT:

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here