Články

Přihlašení do Zvláštního stylu

Zdravím. Dostalo se mi dost výtek k registraci, přihlášení a v neposlední řadě profilům uživatelů, kde nebyly zobrazeny aktuální informace. Vše se již řeší a má i své výsledky. Chvíli to sice trvalo,  ale nyní je již pro registraci vše připraveno. Snad již nebudou problémy, které byly při zasílání přihlašovacích informací e-mailem a jejich následného potvrzení. Momentálně je při registraci vše jen na vás. Jedna důležitá rada:  Dobře si rozmyslete uživatelské jméno, protože později jej již nelze změnit. Možnost přihlášení naleznete v pravém postranním panelu. A připravili jsme beta verzi  Profilů uživatelů.

Proč je pro vás vlastně důležité být přihlášen a jaké výhody vám to může přinést?

Po registraci vám jsou automaticky udělena práva návštěvníka (subsriber), což vám dává možnost komentovat již přidané příspěvky bez zdlouhavého vypisování údajů. Dále možnost vytvoření základního profilu a nově s možností nahrání vlastní fotografie.

V budoucnu vám budou za vaší aktivitu postupně udělena práva k dalším možnostem.

Uživatel (Subsriber) – Nastavení profilu a přidání Fotografie.

Přispěvatel (Contributor) – V této chvíli již máte komentáře za sebou a dostanete možnost přidávat a editovat své příspěvky. K tomu navíc možnost přidání videa z YouTube a aby toho nebylo málo, můžete editovat své komentáře.

Autor – Plnohodnotný uživatel, který má za sebou již nějaké ty příspěvky. Dostanete plnou možnost přidávat obrázky a to i celé galerie , Mp3 a možnost nastavit si WordBook pro propojení s účtem na Facebooku. (nahrávat, editovat, mazat)

Editor – Zasvěcení kteří se již dostali i k nám do redakce či s ní dlouho spolupracují, Celková možnost editace a nastavení.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here