ČlánkyDomácíHudbaKulturaNewsZajímavostiZprávy

Premiéra Anthonyho B v pražském klubovu Lucerna Music Bar již za týden

Oblíbený jamajský singjay Anthony B vystoupil s velkým úspěchem v Čechách již na dvou festivalech. V roce 2006 na RealBeatu a v roce 2011 na Mighty Sounds festivalu. Příští středu 20. března 2013, se ale dočkáme jeho pražské klubové premiéry, v rámci které se můžete těšit na extra dlouhou a energickou show doslova na dosah od této velké hvězdy reggae dancehallové scény.
CHIEMSEE REGGAE SUMMER 2012 ID: 6062Osobně jsem měl možnost jeho vystoupení vidět i na dalších dvou festivalech (SummerJam, Chiemsee reggae summer) a mohu jeho vystoupení opravdu doporučit. Není třeba snad připomínat jeho velké hity Good Life, World A Reggae Music, Police nebo třeba Give Thanks for Life. Pokud máte rádi reggae, uvidíme se tam! Nenechte si ujít večer, kde poprvé uvidíte člověka jehož každoroční přínos aktuálnímu reggae stojí za povšimnutí, řeč je samozřejmě o již zmíněném Antony B. Jako předskokan vystoupí jamajský Gavinchi, roztáčet desky budou po výhře v pražském soundclashi Bring back the vibes dancehallový Roccaflex Crew.


Z VIDEO ARCHIVU REDAKCE

http://www.youtube.com/watch?v=YOxAb4N-zwc
×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here