DomácíFilmKulturaNewsSportZajímavostiZprávy

Dva týmy, jediný vítěz. Rychlost, krev, slzy a pot. Internetová televize MALL.TV uvede reality show s vůní benzinu

Internetová televize MALL.TV uvede na podzim reality show, ve které o adrenalin nebude nouze. Pořad s trefným názvem „Závodní akademie“ má co nabídnout nejen milovníkům rychlých kol a zvuku silných motorů, ale i vyznavačům sportu a zdravého životního stylu. Diváci se mohou těšit na dva závodní týmy, jejichž obsazení je více než zajímavé. O vítězství v šesti dílné show, ze které není úniku, bude bojovat Jakub Štáfek alias Lavi ze seriálu Vyšehrad, youtuber Denis Kubík, přítelkyně baviče Kazmy Andrea Kalousová proti zpěvačce Tonye Graves, beat boxerovi Nastymu a trenérovi Jacobovi, známému z reality show Zpátky na vrchol.

Pět dní, pět nocí, teorie, praxe, cvičení a nekončící dril. Nikdo předem neví, co ho v akademii čeká.  Oba týmy projdou speciálním výcvikem pomalu vojenského ražení, během kterého získají rady od mistrů ve svém oboru. Odborný dozor nad celou show bude mít jeden z nejpovolanějších znalců oblasti automobilového prostředí u nás, jenž má bohaté zkušenosti nejen zpoza závodních vozů, ale současně se věnuje moderování Formule 1,  a tím je Jan Charouz. „Myslím si, že je to perfektní platforma, jak dostat více lidí na závodění okruhu, místo toho, aby závodili na silnici,“ dodává Jan Charouz.

V týmu mladých, kteří se pyšní modrou barvou, předvede své řidičské schopnosti herec, scénárista a režisér Jakub Štáfek, Miss World 2015 Andrea Kalousová a český youtuber a rapper Denis Kubík. Půvabná Andrea má řidičský průkaz sice teprve krátce, ale už teď je díky své temperamentní a nezdolné povaze velmi zdatnou řidičkou a silnou posilou zatím jinak ryze mužského týmu. „Řidičák jsem si dělala během své účasti v soutěži krásy. Bohužel to chvíli trvalo a řízení půjčeným autem jsem si užila jen čtyři měsíce. Mám respekt z rychlosti a těším se na to, že mě v akademii pomohou tento strach překonat,“ popisuje své zkušenosti s řízením krásná modelka Kalousová. Poslední členem týmu modrých je dvaadvacetiletý David Buršík z Hradce Králové, který se o něj zasloužil díky vítězství v závodě, jenž proběhl v rámci úvodního eventu k pořadu Závodní akademie.

Mladá krev se v reality show utká s týmem, který je nejen na silnicích, ale i v životě o pár let zkušenější. O neutuchající nával energie pro celý červený tým se postará legendární zpěvačka kapely Monkey Business Tonya Graves, která svým optimismem a elánem dokáže převálcovat každého soupeře. Jejími týmovými partnery jsou sportovec, výživový poradce a frontman kapely Skyline Jakub Bína alias Jacob a beatboxer s věčným úsměvem na rtech, který má stále něco za lubem Nasty. Posledním závodníkem červeného týmu vybraným při veřejném závodě na pražském Zličíně je Míra Černý. Stejně tak, jako vítěz závodu pro modrý tým pochází i Míra z Hradce Králové. Zda vyhraje zkušenost a vytrvalost nebo nebojácné mládí se dozvíte na internetové televizi MALL.TV už na podzim.

Foto-report redakce zvlastnistyl.cz.

ZDROJ: TZ MALL.TV

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comments (2)

  1. […] Dva týmy, jediný vítěz. Rychlost, krev, slzy a pot. Internetová televize MALL.TV uvede reality … […]

  2. […] Dva týmy, jediný vítěz. Rychlost, krev, slzy a pot. Internetová televize MALL.TV uvede reality … […]

Comment here