Festivaly

Planet Festival

Planet Festival, který proběhne první červnový víkend v Táboře, odtajnil dalšího headlinera: do Čech přijedou legendární Pendulum z australského Perthu, kteří na festivalu vystoupí jako kapela v kompletním šestičlenném složení (Rob Swire, Gareth McGrillen, Paul Harding, Perry ap Gwynedd, Paul Kodish, Ben Mount ). Pendulum se proslavili dnes už kultovní  deskou Hold Your Color z roku 2005. Minulý rok vydali další řadovou desku In Silico, která opět vévodila britským hitparádám. Živé vystoupení Pendulum připomíná energickou smršť, ve které je namíchán drum’n’bass s breakbeatem a punk-rockem.

Pendulum doplní již dříve ohlášené britské kapely Klaxons, White Lies, švédské trio Peter  Bjorn and John nebo Transglobal Underground.  Z české hudební scény zahrají Sunshine, Tata Bojs, Skyline, Gaia Mesiah s novým zpěvákem Viktorem Dykem, Vypsaná fixa nebo UDG.

Sportovní zóna:

I letos bude pro návštěvníky k dispozici sportovní vyžití v Represent/Skateshop.cz sportovní zóně. Zahrát si bude možné minifotbal nebo street basketbal. Na rampě bude probíhat BMX a MTB show.

Spolupráce:

Organizátoři Planet Festivalu spolupracují se Sdružením pro integraci a migraci (SIMI), které poskytuje bezplatnou právní, sociální a psychologickou pomoc nejen uprchlíkům. V rámci projektu „Změna přístupu evropské mládeže k rozvojovým zemím s pomocí migrantů“ se sdružení snaží zvýšit povědomí společnosti o problematice migrace.  „V této souvislosti však musíme uvést, že naše organizace i při sebevětším úsilí nemůže svými službami zajistit pomoc pro všechny cizince na území ČR, kteří se nacházejí v obtížném postavení,“ říká Pavla Burdová – Hradečná ze SIMI. Planet Festival tak ve spolupráci se Sdružením pro integraci a migraci umožní zájemcům přihlásit se přímo na festivalu ve speciálním stánku o práci dobrovolníka, kterému bude v případě dohody a následné dobrovolnické práce vydáno dodatečně oficiální osvědčení o spolupráci.

Předprodej

na Planet Festival probíhá v sítích Ticketpro a Ticketportal, kde je možné do 31. května zakoupit vstupenku za 790 korun (+ poplatky), do 4. června za 890 korun (+ poplatky) a na místě pak za 1 100 Kč včetně poplatků.

  • Vybrané příspěvky
Autor
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
Napište mi
×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here