FestivalyKalendář Akcí

ROCK FOR CHURCH(ILL) OPEN AIR

Festival ROCK FOR CHURCH(ILL) který se koná ve VROUTEKU U PODBOŘAN (areál myslivna), si za devět let své existence vybudoval silnou pozici na letní festivalové scéně. Letošní jubilejní 10.ročník jednoho z největšího hudebního festivalu v Severních Čechách se jako již tradičně uskuteční koncem srpna v krásném zeleném areálu Myslivny ve Vroutku u Podbořan s širokou nabídku kvalitních hudebních skupin nejen z  České republiky, ale i ze zahraničí. Všichni účinkující se představí na 2 podiích a to na hlavním pódiu, který nese název Radio1 Stage a vystoupí na něm většina skupin. Druhé pódium nese název REPRESENT DJ’s STAGE! a jak již název sám napovídá představí se na něm většina DJ’s.

Z českých skupin se letos představí např: Monkey Business, Vypsaná fixa, Wohnout , Sunshine, Mňága a Žďorp, Skyline, Navigators, Švihadlo a další. Ze ciziny na festival zavítají MACKA B & Roots , IRIE REVOLTES a nesmíme zapomenout na ASIAN DUB FOUNDATION.
Stejně jako i minulých letech bude snahou festivalu podpořit rekonstrukci a údržbu jednoho z nejstarších kostelu ve střední Evropě, románského jednolodního tribunového kostela sv. Jakuba Většího z 20.let 13. stol. Z tohoto důvodu je festival pojmenován ROCK FOR CHURCH(ILL) = Rock pro nemocný kostel ! Předminulý rok se na rekonstrukci kostela věnovalo 30.000,- Částka bude použita ma částečnou opravu střechy.
Pro návštěvníky festivalu bude zajištěn kvalitní profesionální servis včetně bohaté nabídky gastronomie a alko/nealko nápojů, kvalitní hygienické zázemí a profesionální bezpečnostní služba, která zajistí bezpečný a klidný průběh festivalu.Zároveň bude k dispozici rozsáhle stanové městečko, kde si návštěvníci mohou vytvořit domácí základnu pro svůj pobyt na letním hudebním festivalu ROCK FOR CHURCH(ILL)

[adrotate group=“1″]

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here