ČlánkyNews

Nový projekt pod naší taktovkou – ZS Radio »

Zdravím, s radostí vás informuji o spuštění jednoho z dalších doprovodných programů Zvláštního Stylu. Projekt internetového rádia jsme v poslední době dost dlouho řešili. Naše snaha o zjištění základních požadavků začala již na začátku roku. Zastavila nás velká potřeba peněz při jednotlivých nabízejících se řešeních. Po delší době jsme přišli na zajímavé a velmi levné řešení pro naše začátky. Za tuto radu bych rád poděkoval našemu externímu spolupracovníkovi Qatronovi, kterého si také ve vysíláni budete moci poslechnout).
Koncept rádia je úzce spjat s již vytvořeným obsahem redakce Zvláštní styl. Hlavní obsah vysílání bude tvořit hlavně hudební žánr reggae a ska střídaný rockem a elektro music (pro toto odvětví jsme zvolili hlavně jungle a D’n’B). Nechceme porušovat autorská práva a tak jsme měli dlouho i dilema nad tím co hrát a kde sehnat písně. Prozatím využijeme náš velký archiv záznamů pořízených na hudebních festivalech a akcích. Dále bych rád oslovil začínající kapely, které jsou ochotné naše vysílání podpořit a práva k přehrávání Zvláštnímu stylu udělit – napište nám! A poslední jsou samozřejmě nějaké ty známé songy, u kterých se teď řeší práva. Do budoucna hledáme nějaké DJ’s, kteří by měli zájem představit své hudební sety.
Vysílání bude prozatím nepravidelné, vysílací čas je určen na 20h až do doby kdy budu unaven.
No a teď už jen asi poslední jakou cestou se vydat k radiu, no přece tudy »

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here