ČlánkyHudbaNewsZajímavostiZprávy

Let It Roll již tento víkend!

Jeden z největších elektronických festivalů v Čechách vám již tento víkend nabídne pět stagí plných drum & bassu, dubstepu, breakbeatu, electra a dalších stylů. Kromě headlinerů jako jsou LTJ Bukem, Netsky nebo Aphrodite si návštěvníci užijí i krásné místo konání s písčitou pláží a koupáním.

Dvě hlavní drum & bassové stage se předhánějí v trumfech. Na hlavní jsou jimi jak legendy ala LTJ Bukem & MC Conrad, DJ Friction, Aphrodite nebo nové hvězdy Netsky, Camo & Krooked a Brookes Brothers. Naproti tomu Radio 1 Take Control stage nabídne zástupce vydavatelství Shogun Audio v čele s Alixem Perezem, Breakem a Iciclem a ďábly z teamu Therapy Sessions ve složení Audio, The Sect, COOH a Forbidden Society.

Nuda nehrozí ani na dalších pódiích. Poprvé bude v Čechách věnována celá scéna dubstepu, jímž rozvibrují tanečníky N-Type, Trolley Snatcha, Youngsta nebo Subscape. Plážová Azyl stage nabídne všechny možné žánry, na které si jen vzpomenete a Shadowbox VIP stan představí známé DJs v jiných polohách.

Kromě vyčerpávajího hudebního programu si všichni milovníci elektroniky ve Starých Ždánicích užijí nádhernou přírodu a pláže s krásným koupáním. Čtvrtý ročník je nově přesunut na poloostrov přímo u vody, kde je písčité a kamenné podlaží, takže po dešti nebude nutno svádět bahenní zápasy. Vhodnou festivalovou obuv ovšem neopomeňte zabalit a stejně tak dobrou náladu a nadšení, které dosáhalo maxima na slovenské verzi festivalu, která se uskutečnila na konci června:Dvoudenní vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketportal za cenu 650 Kč + poplatek a nebo na místě za 750 Kč. Jednodenní vstupenka je k dispozici jen na sobotu, a to na místě za 450 Kč. Více informací o organizaci, možnostech kempování, parkování, mapky, časový line-up atpod. hledejte na stránkách www.letitroll.cz.ZDROJ: 3 TZ Let it Roll

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here