DomácíFilmKulturaZprávy

Jsme jen přátelé, tvrdí o Báborovi vyvolená Evča I tak se ale k němu v kině tiskla

Multiplex Cinema City na pražské Floře jedni obcházeli obloukem a druzí se do něj naopak hrnuli nedočkavostí. V IMAX se totiž konala slavnostní premiéra hororového snímku La Llorona: Prokletá žena. Mezi ty druhé patří i zatím nekorunovaná plastiková královna Eva Feuereislová, se kterou dorazil i bývalý manžel Míšy Noskové, muzikálový zpěvák Ondřej Bábor.

“Já horory naprosto zbožňuju! Jen se mi pokaždé stane, že se leknu a vysypu si popcorn do výstřihu,” stěžovala si Eva. Její několikrát operovaný hrudník toho asi pojme hodně, tak má ještě domů k televizi. Doprovod Ondra Bábor jen souhlasil, tak jak to mezi sebou mají? “Jsme jen kamarádi, má přítelkyni na Moravě, ale mám dovoleno se za něj schovat, když to bude moc strašidelné,” dodala.

Příběh filmu se opírá o skutečnou mexickou legendu děsící místní po generace. Temný přízrak ženy, která z nešťastné lásky utopila své vlastní děti, teď chodí ve stínech a loví další. Kdo v noci zaslechne její nářek, tomu není pomoci. Na legendou opředený příběh se spousta pozvaných hostů dokonce odmítla ze strachu vydat. Mezi pravé nebojsy můžeme řadit herečku a zpěvačku Báru Mottlovou, rapera Raega, nebo muzikálové zpěváky Petra Kutheila a Markétu Šandovou – zdá se, že hudebníci mají pro strach uděláno!

Hororovou novinku s názvem La Llorona: Prokletá žena můžete zhlédnout v multiplexech Cinema City od 18. dubna, a to ve formátech 2D, 4DX, Dolby Atmos, IMAX a VIP Chodov! Více informací o jednotlivých projekcích a kinech naleznete na www.cinemacity.cz.

ZDROJ: TZ PResscode

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here