DomácíKulturaNewsZajímavostiZprávy

Příští sobota nabídne jedinečnou událost s vůní benzínu a burácejících motorů

Premium Outlet Prague Airport nabídne 27. dubna všem návštěvníkům nevídanou podívanou. V jeden den se sem sjede více než 150 sportovních vozů Porsche
a VW Karmann-Ghia, ten samý den bude na parkovišti před obchodním centrem cíl závodu historických vozidel 7 Castles Trial a jako vrchol bude při této příležitosti mimořádně zpřístupněna Classic Cars Gallery. Milovníci rychlých luxusních aut
i těch historických si zde určitě přijdou na své.

Více než 500 výjimečných aut během jednoho dne, 300 unikátních automobilů Classic Cars Gallery od Fiatu až po Ferrari, jedna z největších sbírek Porsche ve střední Evropě, Austin Martin, Lamborgini, Tatra, BMW, Mercedes a závod historických automobilů v čele se závodníkem Arnoštem Neubauerem – to jen krátký výčet toho, co je pro návštěvníky připraveno. Přijďte si užít příjemný den pro celou rodinu!

Milujete vůni benzínu a zvuk motorů je pro vás symfonií? Majitelé rychlých aut i veteránů čeká velký den, nenechte si tuto příležitost ujít! V nejkrásnějším outletovém centru v Česku proběhne v sobotu 27. dubna od 10:00 hodin sraz majitelů sportovních vozů Porsche a VW Karmann-Ghia, i dalších vzduchem chlazených vozů. Jde již o 4. ročník Porsche Meeting Prague 2019, tentokrát u obchodního centra, ve kterém si vyžití najde opravdu každý.

Spolupořadatelem akce je Engine Classic Cars Gallery, která bude při této příležitosti výjimečně zpřístupněna i všem návštěvníkům POP Airport centra, jehož je součástí. Zde bude k vidění na 300 klasických automobilů nejen značky Porsche ze sbírek soukromých majitelů.

Ten samý den, tedy v sobotu 27. dubna bude u POP Airport také cíl závodu historických vozidel 7 Castles Trial. Po zakončení v 16:00 zde vozy zůstanou několik hodin vystaveny pro veřejnost. Jde o jubilejní 5. ročník této takzvané setinové soutěže a zúčastní se jej na 70 posádek ve vozech starých 30 až 133 let! Podnik prověří hned několik závodnických dovedností a principů. Nejezdí se na rychlost jako klasická rallye, tato soutěž v sobě kombinuje akci, zábavu, adrenalin, nutnou souhru řidiče a spolujezdce a jde zde především o setiny vteřiny – odtud název setinová.

Pořadatelé koncept přenesli z podobných akcí světového formátu a v České republice se těší velkému zájmu, jak majitelů historických vozidel, tak diváků. Trasa závodu je naplánována do krásné krajiny Českého středohoří. Složité testy přesnosti nutí posádky vozů k absolutní souhře. Během 215 kilometrů dlouhého závodu posádky čeká 10 testů přesnosti a 5 časových kontrol. Není divu, že v soutěžních vozech dochází pravidelně každý rok, kvůli náročným pravidlům, k velmi emočně vypjatým situacím. To vše vytváří jedinečnou atmosféru celé akce, kterou nejlépe vyjadřuje termín gentleman drive.

Přijďte nasát atmosféru profi soutěže klasických historických aut, prohlédnout si, jak se v průběhu let měnily sportovní vozy Porsche nebo se seznámit s krásnými sporťáky VW Karmann. Akce na parkovišti před hlavním vchodem do nákupního centra POP Airport můžou především ženy spojit s výhodným nákupem světových prémiových módních značek za skvělé outletové ceny.
K dispozici jsou v centru kavárny a restaurace, takže zde můžete pohodlně strávit celý den plný zajímavé podívané a zábavy doslova pro celou rodinu. Sledujte naše sociální sítě, ať máte přehled a žádná naše akce vám neunikne.

Program:
10:00 – 20:00 zpřístupněná sbírka Engine Classic Cars Gallery
10:00 – 15:00 sjezdu účastníků Porsche klubu
16:00 – 20:00 příjezd historických závodních vozidel do cíle

O POP Airport
Outletové centrum POP v Tuchoměřicích je unikátní svou interiérovou architekturou a návštěvníci se zde mohou cítit jako na procházce uličkami staré Prahy. Centrum je oceňované i odbornou veřejností, o čemž svědčí vítězství v soutěži Best of Realty 2018. V současnosti nabízí na ploše 20.000 m2 více než 70 obchodů a přes 200 značek. Všechny obchody nabízí zboží za outletové ceny o 30 až 70 % nižší než v běžné distribuci. Letiště Václava Havla je odtud vzdáleno necelých 5 minut jízdy autem, centrum Prahy je pak dostupné za 25 minut. Rovněž přímo k centru jezdí MHD ze stanic metra A Bořislavka a Veleslavín.

Zastoupeny jsou zde značky Karl Lagerfeld, Gant, Guess, Bogner, Palmers, Barker Shoes, Guess, Barbour, Burberry, Luca Bertelli, La Martina, Prada, YSL, Fendi, Dolce&Gabbana, Ermenegildo Zegna, Desigual, Nike, Adidas, Trussardi, Gant, Jacob Cohen, Home and Cook, Delsey, Gucci, Hamleys, Retro Jeans, Pepe Jeans, Blažek, Triumph, Versace a mnoho dalších.
Některé obchody v České republice zatím jinde nenajdete a v POP Airport jsou k dostání za úžasné outletové ceny. Jsou to například Marina Militare, Frankie Morello, Corso Roma, Imperial a Harmont & Blaine.

Kromě toho připravuje POP na každý měsíc speciální tematické a týdenní akce, kdy je možné vždy v některých obchodech nakupovat s ještě většími slevami.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here