Články

Historie Zvláštního Stylu

V první řadě než utečete číst něco zajímavějšího bych rád poděkoval za „ochranu“, ale nyní již vážně. Srdečně děkuji za podporu kterou nám věnoval hudební portál www.sety.cz kde se naše redakce rok nacházela. Děkujeme že jste nám pomohli v těžkých začátcích.

A teď to jak jsme vznikli a jak to celé začalo. Což myslím že by bylo dobré, aby jste měli možnost znát. Aspoň někteří mohou zavzpomínat na staré dobré časy, školu a málo starostí.

Dělalo mi problém vzpomenout si jak to začalo, ale bylo to asi nějak takhle. Kdo zná P.F.S.H nebo S.S.B může začít vzpomínat na ty, kteří mi na začátku pomáhali. P.F.S.H byla první redakce, která byla směřovaná hlavně na dění a zájmy mladých lidí. Hlavní problém byl ve váznoucí komunikaci mezi členy. A každý se chopil svého, P.F.S.H sice jěšte chvíli fungovala, ale každý si začal dělat své sólo projekty. A začnem jmenovat Cur53se, sector_1, Mips, Scamp to jsou ti,kteří byli nejvíce aktivní. Cur53se dělal dále na svém a hlavně se zaměřil na Dsgn. Mips a Scamp založili SSB, kde šlo hlavně o hip-hop a break dance a já (ninoo) společně se Scampem pracovali na zsteam.wz.cz, kde jsme chtěli vytvořit foto reporty a informace o různém dění, v podstatě to, co by vám měla redakce Zvláštní Styl poskytovat i teď. Cesta nebyla nesnadná a Scamp se plně začal věnovat svému projektu SSB a nahradil ho Mips ktery mi pomohl stvořit 2 verze webu Zvláštního Stylu, které jsem se snažil po celou dobu jen upravovat a obnovovat, celou dobu až do posavaď mi s projektem pomáhal muj velmi dobrý kamarád Pecka. Škoda že nemá teď již tolik chuti a času se věnovat tomuto náročnému projektu. A předposlední dík patří mé ženě která již dlouhou dobu trpí a poslouchá mé jak dobré tak děsné povětšinou k tomu šílené nápady a sem tam se zapojí sama do díla. Jo a jméno pro ty co neví Cucfli. Posledním poděkováním bych chtěl poděkovat firmě GDK která nám pomohla v začátku s tech. vybavením a velice pomohlo zvíšit úroveň poskytovaných informací. A nakonec uživatelům a přátelům Zvláštního Stylu protože i ti se každý svou měrou též podílí na jeho růstu a postupném rozvoji.

To by jsme měli do roku 2009 pak začala lavina práce ale po dvou letech budeme hodnotit a zase zmiňovat pár díků.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here