HudbaKulturaZahraničníZprávy

Arctic Monkeys na festivalu VOLT!

Letošní již 22. ročník festivalu VOLT, který proběhne ve dnech od 2.-6.7. ve městě Sopron, jen kousek od hranic, bude mít oproti předchozím ročníkům o jeden den navíc. A důvodem není nikdo jiný než Arctic Monkeys! Letošní vítěz Brit Awards, kapela, která je mnohými odbornými časopisy považovaná za nejlepší kapelu tohoto roku, vystoupí na VOLT festivalu!

Volt ohlásil již dříve jména jako MGMT, Quimby, Morcheeba, Thirty Seconds to Mars, Foals, Hurts, Modestep, Netsky, nyní přidal jako třešničku na dortu hvězdu největšího kalibru. Jak sdělil Károly Gerendai, ředitel Sziget Cultural Management: “Primárně se snažíme o to, aby kapely takového formátu stály na pódiu Sziget festivalu, diář Arctic Monkeys byl však na srpen letošního roku beznadějně plný. Abychom i tak potěšili fanoušky našeho regionu, rozhodli jsme se pro kompromis a kapelu Arctic Monckeys bude hostit festival VOLT.”

Organizátoři očekávají příjezd desítek tisíc fanoušků, kteří si nenechají ujít tuto velkolepou korunu posazenou na samotný závěr line-upu VOLT festivalu. V širokém okolí jediné vystoupení této fenomenální kapely proběhne v neděli 6. července.

ZDROJ: TZ VOLT

  • Vybrané příspěvky
Autor
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
Napište mi
×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here