AkcíFotoreportyReporty

FOTO-REPORT: Úvodní event nově připravované reality show s názvem „ Závodní akademie“ na MALL.TV

Milý čtenáři již na začátku letošních práznin jsme vám přinesli pár zpráv o nově vzniklé internetové telivizi MALL.TV, která si odbyla svou premiéru v rámci mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. S potěšením vám mohu přinést krátky report z úvodního eventu reality show s názvem „Závodní akademie“ nově připravovaného pořadu, který budete moci sledovat od podzimu na MALL.TV. Více najdete v článku „Dva týmy, jediný vítěz. Rychlost, krev, slzy a pot. Internetová televize MALL.TV uvede reality show s vůní benzinu.

S očekáváním že bych se mohl svést v motokáře jsem si sedl do auta a celí natěšený vyrazil z Karlových Varů do Prahy. Úvodní event se konal v CMKarting Zličín a mohu říct že opravdu zábavné místo, ale nebudu předbýhat. V průběhu TK nám byli představeni účastníci nového pořadu Závodní akademie. Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová a český youtuber a rapper Denis Kubík za modrý tým, za druhý čarvený tým zazářila herečka a zpěvačka Tonya Graves a frontman kapely Skyline, sportovec a výživový poradce Jakub Bína. Na úvodu nechyběl ani odborný garant „Závodní akademie“, kterého se ujal moderátor závodu Formule 1 Jan Charouz. Po krátké debatě a představení traileru proběhlo ukázkové kolo a následoval veřejní závod.

https://vimeo.com/284833081/ba4046cfcb

Co jsem nečekal byla možnost sice bez možnosti příprav se, zato na poslední chvíli doslova naskočit do veřejného závodu určujícího poslední členy jednotlivých týmu. Fotoreport je sice možná o to kratší že místo focení jsem se snažil užít parádní příval adrenalinu a nový zážitek. Osobně si také myslím že je to perfektní platforma, jak dostat více lidí k závodění na okruhu, místo toho, aby závodili na silnici jak zmínil Jan Charouz. I když mám pokuty za rychlost skoro z celé evropy jen díky letošním reportům pro magazín Zvlastnistyl.cz, tak ač nerad musím přiznat že jsem dostal dost na prdel. Závodit na silici je hazard a s rychlím ježděním nemá nic společného, mnohdy sice ani jedno nekončí nijak dobře. Mohu říci že jsem měl co dělat zvládat tempo ostatních závodníků, závod jsem si užil a zajisté se za volant na závodní dráhu opět vydám. Závěrečná rada pro ty co jdou hledat motokáry ve svém okolí, sedačky bývají tvrdé.

FOTOREPORT:

  • Vybrané příspěvky
Autor
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
Napište mi
×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comments (1)

  1. […] FOTO-REPORT: Úvodní event nově připravované reality show s názvem „ Závodní akademie“ na… […]

Comment here