ČlánkyEditorial

#ZSEditorial 1

Jak jsem měl možnost zjistit čas je velmi neúprosný. Přesně jak je mým zvykem přináším pořadově první a zároveň letošní poslední ZSEditorial s drobným zpožděním. Poslední měsíc bude drobet nostalgický. I když né vše letos vyšlo podle představ, přesto jsem rád že se podařilo udržet magazín Zvlastnistyl.cz v provozu. Pár doporučení na závěr roku, pražský Lucerna Music Baru 14.12. navštíví kulaté pódium Visací zámek či o den později Inekafe.

Již jsme obdrželi i novinky z řady partnerských festivalů a pro milovníky elektronické hudby máme připravená jména pro Balaton Sound ročník 2017, která jsou Hardwell či Kygo a další najdete v článku. Český festival Mighty Sounds například v roce 2017 navštíví The Bouncing Souls. Nemohu opomenout návštěvu anglické indie rockové kapely alt-J na Colours of Ostrava. Poslední pozvánka letošního ZSEditorialu bude patřit pro změnu na Patrice, který vystoupí na 32. ročníku festivalu SummerJam. Za váš čas stojí podívat se i na oficiální závěrečné video z letošního ročníku Sziget festivalu a popřemýšlet zda nenavštívit ten příští.

Rok 2017 již v tuto chvíli začíná vipad zajímavě, proto žádám ještě naposlad. Kdo máte zájem stát se součástí tímu magazínu Zvlastnistyl.cz, kontaktujte mně na info(at)hru-ska.cz.

One Love, Return to roots

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here