ČlánkyHudbaKulturaNewsZahraničníZprávy

Festival Sziget – Official Aftermovie

Film ze Szigetu 2014 je na světě! A jeho cíl je prostý: snaží se navodit atmosféru loňského srpna a dává nám krátce nahlédnout do letošního festivalu v Budapešti. Osm měsíců před začátkem Island of Freedom 2015 se již pomalu utváří komunita Szigeťanů, protože už bylo prodáno více než 10% vstupenek. Sziget Festival se koná na nádherném ostrově v srdci Budapešti od 10. do 17. srpna  2015.

V roce 2014 festivalový svátek skončil s rekordní týdenní návštěvností Szigeťanů, a to 415 000, kteří přijeli z více než 85 zemí na ostrov Óbuda v Budapešti. Dvacátý druhý  festival Sziget opět oslavoval hudbu a umění více než 50 programovými nabídkami ve dne v noci po dobu sedmi dní. Chcete-li zažít či znovu prožít dobrodružství, která dali dohromady organizátoři festivalu v tomto filmu, nakoukněte do světa Szigetu.

https://www.youtube.com/watch?v=k_JqgPOJBpA

Sziget2015 odstartován

Prodej vstupenek na festival 2015 začal na začátku listopadu se speciálními cenovými nabídkami pro časné kupující, které jsou stále k dispozici až do 31. prosince 2014. Máme také speciální nabídku pro ty nejoddanější fanoušky festivalu – k vstupenkám zakoupeným během prvních 24 hodin od zahájení prodeje  dostanete  odznak  s  fotkou  festivalu,  který  vám  umožní  přístup  do  VIP  areálu  a  využití  VIP upřednostnění a mnoho dalších pozorností  festivalu Sziget. Výsledkem  této kampaně je prodej více než  10%  vstupenek  hned  první  den  (což  láme  všechny  dosavadní  rekordy)  a  tyto  speciální  balíčky najdou svůj domov nejen po celé Evropě, ale i po celém světě, od Argentiny po Indii a od Austrálie po Spojené státy.

Kromě  základní  možnosti  kempovat  přímo  na  místě,  což  je  zahrnuto  jak  v  sedmidenních,  tak  v pětidenních  permanentkách,  ti  z  vás,  kteří  hledají  pohodlnější  řešení  ubytování,  si mohou  zamluvit místa ve vylepšených kempech  nebo  rezervovat  předem  postavené  stany a kempovací  sady Sziget, aby  jejich  pobyt  v  Maďarsku  byl  co  nejpohodlnější.  Kromě  stanů  je  možnost  rezervovat  dřevěné domky či karavany, které mohou být příjemnou variantou bydlení během této non stop party. Pro ty, kteří dorazí s vlastními přívěsy a pro rodiny, které by rády spojily rodinnou dovolenou s festivalovou atmosférou, je připraven oddělený kempovací prostor.

Organizátoři  neustále  pracují  na  tom,  aby  vylepšili  infrastrukturu  a  služby  festivalu.  Nová  řešení  a uspořádání  prozradíme  později,  stejně  tak  jako  vždy  barvitý  a  vzrušující  program!  Sziget  má  vždy jedinečný  přístup  k  vytváření  vlastní  komunity  Szigeťanů.  Pro  začátek  mohou  Szigeťané  poslat  svá vánoční  přání  a  možná  se  jejich  sny  příští  srpen  splní.  Každý  rok  vybíráme  několik  těchto  přání a  tak  se  třeba  v  roce  2013  objevila  love  story  ze  Zimbabwe nebo v roce 2014 jsme na Szigetu zažili oficiální svatbu.

ZDROJ: TZ Sziget festival

  • Vybrané příspěvky
Autor
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
Napište mi
×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here