Editorial

#ZSEditorial

Zdravím čtenáře a navštěvníky internetového magazínu Zvlastnistyl.cz, jak jste si mohli povšimnout pramen kultury a zábavy se nám po ukončení letošní letní sezóny kapanek ucpal. Můžu vás všechny uklidnit a oficiálně přislýbyt provoz i pro další rok. Pokud někoho zajímá proč? Je to jednoduché, nedostatek aktivních redaktorů ve spojení se špatným finančním stavem magazínu Zvlastnistyl.cz. Kultura a hudba je náplní života nás všech a i když je dosti nerentabilní. I proto jsem učinil definitivní rozhodnutí. V průběhu roka 2017 bude sestaven kompletně nový redakční tým.

Vzhled nahraný před letní sezónou zústane případně se jen doladí. Celý rok se budou odstraňovat pouze jednotlivé chyby, které vznikly rychlím převedením. Jsem rád že navštěvujete a máte zájem o projekt Zvláštní Styl, který jsem založil před více jak 12 lety a zasvětil ho kultuře a zábavě. Snad se zadaří a příští rok se místo loučení sejdeme na oslavě 13 narozenin.

Závěrem #ZSEditorial bude periodicky vycházející článek každý první týden v měsíci.
One Love, People Get Ready

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here