HudbaKulturaNewsZahraničníZprávy

Za hudbou reggae, dancehall či hip-hop si můžete zajet hnet začátkem práznin do německého kolína

Summerjam fstival je považován za „bunte Hund“ v rámci každoročně konaných festivalů v rámci Německa. Summerjam má letos 33 let, s odpovídající velikostí hudebního záběru reggae, dancehall, hip-hop a spojených žánrů. Mnohdy právě zde na jevišti je často ještě dříve, než dožene své pozice v hudebním světě.

Různé styly vzájemně se ovlivňují, tam kde se setkávají se musíme naučit nestavět zdi, ale je třeba budovat mosty. Hudebníci jednotní v dnešní době, méně řeší jeden žánr či místo původu, ale čas, ve kterém se nacházejí. „Užijte si hudbu a vibrace“ je hlavní zásadou pro rok 2018 a představuje skvělou hudbu a příjemnou atmosféru. I přes danou velikost místa konání festivalu a stále se rozšiřující požadavky, chceme produkce, aby se co nejvíce prostoru pro pozitivní vibrace. Jeden z nejstarších a nejtrvalejších festivalech v Německu, Summerjam Festival se chová jako index pro celou scénu. Podařilo se mu již okouzlit generace hudebních fanoušků, to je považováno za nejvýznamnější událost v kalendáři pro mnoho fanoušků a jak je vidět i řadu umělců která za letá působnosti festivalu vystoupila na podiích SummerJam festivalu je potvrzení skvělé práce.

Line-up:
MARTERIA – GENTLEMAN – ZIGGY MARLEY – CHRONIXX – MILKY CHANCE – TY DOLLA $IGN – SOJA – MHD – ALKALINE – KONSHENS – RIN – INNER CIRCLE – BAUSA – NAAMAN – TARRUS RILEY – CHEFKET – JAHMIEL – JESSE ROYAL – CHARLY BLACK – STONEBWOY – TRETTMANN – J HUS – RICHIE STEPHENS & SKA NATION – CHRISTOPHER MARTIN – DENDEMANN – ROMANO – THE SKINTS – AFROB – TREESHA – MIWATA – DACTAH CHANDO – LARY – KELVYN COLT – 3PLUSSSS – SKARRA MUCCI – ACE TEE & KWAM.E – JACE – NUGAT – JONESY – YAW HERRA – FÜFFI – I SALUTE – TÓKE – MEMORIA
Klub Kartell: GANJAMAN – SEBASTIAN STURM – JAHCOUSTIX – DELLÉ
Dancehall Arena: JUGGLERZ – POW POW MOVEMENT – DJ CEM / BEATPACKERS – WARRIOR SOUND – TALAWAH SOUND
Roots Center: RIDDIM MAGAZINE & FRIENDS – BINGOLINCHEN – SOCA CARNIVAL – YOGA

A když slunce zapadá na zálivu Cologne směje se, jsme všichni v tomto jednom místě: Není to Německo, ne Kingston, ne New York, ale prostě Summerjam!

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here