DomácíHudbaKulturaNewsZprávy

VOILA! oslaví páté narozeniny koncertem v Lucerna Music Baru

Dne 6. května 2015 se uskuteční velký narozeninový koncert kapely VOILA! v pražském Music Baru.

Fanoušci se mohou těšit na skutečnou show doprovázenou řadou speciálních hostů. Během koncertu VOILA! se tak objeví smyčcový kvartet Kvintesence, slovenská harfistka Mária Kmeťková, swingující sestry Hot Sisters, hudebník a rapper Jen Hovorka a další. Kapela zahraje písně z nedávno vydaného debutového alba Décollage, ale i nové písně, a také slavnostně pokřtí nově natočený singl Casanova Boys.

Oslavu pátých narozenin kapely VOILA! zahájí Pražská jidiš kapela. Následovat bude VOILA! se svými hosty a poté se o atmosféru hudby 30. let až do pozdních hodin postará DJ Swing Garden se svými elektronickými beaty plnými původního swingu, jazzu a rock’n’rollu.

Vstupenky v předprodeji lze zakoupit za 180 Kč bez poplatků na pokladně Lucerna Music Baru, a za stejnou cenu + poplatky na webu www.musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě v den konání budou k dispozici za 220 Kč.

Kapela VOILA! vznikla před téměř pěti lety, když slovenská zpěvačka Zdenka Trvalcová potkala v Praze akordeonistu Michala Mihoka. Nejdříve hráli francouzské chansony v netradičních úpravách, později se začali věnovat vlastní tvorbě a v současném složení zpěv, akordeon, kytara , kontrabas a bicí, pokřtili 25. 10. 2014 své první album Décollage v pražském Nodu. Baví je různé hudební styly 20. století a jejich hudba se dá charakterizovat jako namixované retro složené z chansonu, swingu,reggae, jazzu, twistu, hip hopu i popu. V lednu 2014 získali ocenění Český tučňák za rok 2013.

ZDROJ: TZ Lucerna Music Bar

  • Vybrané příspěvky
Autor
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
Napište mi
×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here