ČlánkyDomácíHudbaKulturaZajímavostiZprávy

TOP Dream Company: Slipy v Lucerně

Funky-soulová kapela TOP Dream Company v těchto dnech dotáčí nový videoklip k singlu Slipy, který bude představen 6. 11. 2013 na koncertě v pražském Lucerna Music Baru. Videoklip vzniká ve spolupráci s kameramanem Dominikem Schönem a jako exkluzivní host v něm hraje ostřílený rapper Michael V. z J.A.R. Točilo se na různých místech Prahy včetně Václavského náměstí či LMB.

K této příležitosti vznikla z hledáčku Jana Langera i originální fotografie, na které jsou muzikanti oděni pouze do slipů. „V době, kdy ve světě frčelo funky, u nás se nosily slipy, tak jsme to chtěli dovést k dokonalosti. Když retro, tak pořádně!“ říká kapelník a producent Petr „Harmy“ Harmáček a zpěvák Martin Růža dodává: „Už jsme nechtěli před našima fanouškama nic tajit a vyšli jsme s pravdou ven, navíc se nemáme za co stydět.“

Koncert v Lucerně začíná ve 21 hodin, vstupenky v předprodeji jsou k dostání za 160,- Kč (+ případné poplatky) a na místě budou za 200,- Kč. Kromě singlu Slipy zazní během funkového večírku i písničky z připravované desky.

http://www.youtube.com/watch?v=05ejM5DWiQU

Původem funky – soulová kapela z Prahy využívající multižánrové prvky z celého světa od disca, popu, jazzu přes latinu, r&b, reggae dokonce až k balkánské hudbě. Jedná se o 11-ti členné obsazení pod vedením trumpetisty Harmyho. V kapele působili např. Marta Balážová, Vojtěch Dyk, Ondřej Ruml a další řada skvělých hudebníků. Nyní v čele stojí vokální sekce s talentovanými zpěváky Martinem Růžou a Ondřejem Jonášem. V roce 2009 vydali své první DVD Live In Prague pokřtěné hercem Ivanem Trojanem, o rok později studiové album Keep On Movin´ , jež pokřtily tři sudičky Aňa Geislerová, Martha Issová a Simona Babčáková. V roce 2011 natočila kapela videoklip k písni Keep Your Hands Off My Girl a v roce 2012 videoklip Topolánky, natočený v ulicích Prahy. V současné době kapela připravuje nové album v koprodukci londýnského producenta StephunkT.

ZDROJ TZ: Lucerna Music Bar

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here