WeedZajímavostiZprávy

Reflex Cannabis Cup a 1.narozeniny Soft Secrets

Unikátní fotografickou soutěž pořádá od podzimu 2004 společenským týdeníkem Reflex, nemá obdobu v celém regionu střední a východní Evropy a tou je již zmiňovaný Reflex Cannabis Cup. Soutěž o nejkrásnější vypěstovanou a vyfotografovanou rostlinu konopí setého (Cannabis sativa). V roce 2009 se konal již šestý ročník Cannabis Cupu, v němž se již tradičně soutěžilo ve čtyřech kategoriích. V prvních dvou – indoor a outdoor – rozhoduje kvalita na fotografii zachycené rostliny, její statnost, tvarování a kvalita paliček. V kategoriích ikebana – aranže suchého konopí – a krásno – libovolná estetická fotografie s motivem konopí – naopak rozhoduje kvalita fotografie, ne rostliny.

Šestý ročník soutěže měl uzávěrku 31.12.2009, vítězné fotografie budou vyhlášeny ve čtvrtek 21.1. 2010 v prostorách klubu Roxy v rámci akce Reflex Cannabis Cup (ve stejný den vyjde i Reflex, kde bu

dou zmíněné fotografie otištěny). Ve stejný den odpoledne od 15.00 pak proběhne v prostorách galerie N.O.D. nad klubem Roxy doprovodná akce – tzv. Afternoon Cannabis workshop, kde budete mít možnost prohlédnout si nebo zakoupit celou řadu konopných produktů od společností Growshop, Bayer&Romsy (konopná mast), Konopa a dalších. Od 18.00 zde proběhne také velmi zajímavá přednáška a promítání filmu o léčení konopným výtažkem, o kterém promluví jeho objevitel kanaďan Rick Simpson, který také zodpoví vaše případné dotazy.

No a jelikož taková událost se musí pořádně oslavit, organizátoři pro vás přichystali na večer do Roxy kvalitní hudebně vizuální program. Čeká vás jedinečná show Afro-Nomad Sound, kterou předvede senegalský DJ Bourama, domácí taneční scénu pak zastoupí následující DJ borci: Tráva, Liquid A, Manio, Petr K a Tchunhas. O váš vizuální prožitek z této jedinečné akce se postará VJ Nomm, který vám předvede všechny soutěžící fotografie v tom nejlepším světle, a nebude chybět ani pohodová Party in house rolling area.
Přijďte oslavit vítěze šestého ročníku soutěže Reflex Cannabis Cup, pro tento večer bude VSTUP DOBROVOLNÝ, jehož výtěžek věnujeme Detlefovi, snowboarďákovi, který je po nešťastné nehodě upoután na invalidní vozík. Zaplatit můžete tedy kolik chcete.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here