DomácíHudbaKulturaNewsZprávy

Vlakem JamRock dorazíte na třídennní svátek nejen české muziky!

Každý, kdo má rád českou muziku a chce vidět kapely jak je nikde jinde neuvidí, má tento týden jasno – JamROCK Žamberk. Přes 80 kapel, šest zemí světa, divadla, kino, baviči, soutěže, sport, zkrátka tři dny nabité tou nejlepší zábavou za skvělé ceny. Například celonoční DJ’s včetně světových osobností jako je APHRODITE z Británie nebo největší české jméno s mezinárodní působností Michael BURIAN pořídíte za pouhých 99 korun. Celodenní vstupenka, kdy v sobotu uvidíte Chinaski, Michala Hrůzu, Tatabojs, kteří navíc chystají na JamROCK překvapení, oblíbenou kapelu UDG, Děda Mládek Illegal Band nebo punkové odpoledne v provedení Visacího zámku, SPS a desítky dalších, stojí jen 299Kč. Fanynky Bena Cristovaa si přijdou v sobotu také na své, stejně jako v pátek ti, kteří chtějí vidět Tomáše Kluse, MIG 21, Wohnouty, Rybičky 48, oblíbenou Vltavu, Portless (krom kytaristy bývalí Support Lesbiens), Sto zvířat a mnoho dalších.

Speciální vlak JamROCK  s koncertem kapely Ready Kirken!
Aby jste mohli kouknout na kapely i když jdete druhý den do práce a přitom si dát pivko, tak vás ve čtvrtek  přiveze i odveze speciální vlak JamRock. V pátek dokonce  bude ve vagónech hrát naživo kapela Ready Kirken svoje nejnovější pecky. A v neděli se ve dvě v noci pohodlně přepravíte zpátky do Hradce Králové nebo Pardubic odkud vlaky i vyjíždějí. Doporučujeme si koupit jízdenku – je za standardní ceny a k ní dostanete zdarma povinnou místenku. To aby nedošlo k přeplnění vlaku.

Zahraniční Skindred i Qemists přivezou absolutní novinky.
Jak reggae-metalovo-elektroničtí Skindred z Británie, tak i elektronická kapela Qemists (GB) – navazující stylově v „lajně“ Prodigy přivezou úplné novinky, které se na podzim dostanou na chystané album. Obě formace předvedou takovou show, že se nechytají ani slavnější kapely: „Rozhodli jsme se, že naše vystoupení bude jedno velké šílenství!“, řekl zpěvák skupiny Skindred.

JamROCK je jiný.
Pořadatelé letos zareagovali na časté výtky diváků o stejnosti českých festivalů tím, že nasmlouvali většinu nových všeobecně neznámých kapel, které však svým uměním mnohdy předstihnou svoje známější kolegy. Typickým příkladem je kapela Stroy, která se umístila „na bedně“ ve světové prestižní soutěži rockových kapel v Norsku a bude nahrávat desku v USA možná i pod hlavičkou velkého mezinárodního labelu. Byla by to konečně skupina, která by se mohla prosadit ve světovém měřítku. Jiným skvělým interpretem je Circus Ponorka, muzikant, skladatel a hlavně showmann, který nemá v Čechách obdoby, muzikant, který napsal hudbu k několika filmům )naposled do filmu Revival Alice Nelis) nebo produkoval alba známým interpretům jako např. Xindl X či Aneta Langerová a mnoha dalším.

Pod Rozálkou se v sobotu rozjede JamFOLK s Hradišťanem
Ano Hradišťan s Jiřím Pavlicou ho dokonce v pravé poledne následuje mladý talent Voxel a po něm už hvězdy formátu Robert Křesťan s Druhou Trávou, kteří se stali patronem tohoto festivalu, Žalman a spol, Jiří Schmitzer, Jiří Hutka nebo netypicky folkově se symfonickým kvartetem Ready Kirken. Lahůdkou bude místní sbor Gymnázia Žamberk – víc než padesátičlenné Corale, které ty, kteří je neznají doslova dostanou.

Mezinárodně obsazený JamDANCE letos poprvé.
Aphrodite (GB), B-Komplex, One Way z Polska spolu se špičkou Michaelem Burianem, ale i místní Sirene factory či W23 aka Wilda Panda roztančí Žamberk v pátek a sobotu ve stanu pro víc než tisíc lidí za necelou stokorunu.

Dětský festival Jamík pro vaše nejmenší!
Nebojte se vzít svoje ratolesti sebou. V hlídaném samostatném vám je zabaví i pohlídají zkušení profesionálové. JamRock připravil tuto, na českých festivalech ojedinělou, službu ve spolupráci s Královéhradeckým krajem a systémem Rodinné Pasy. Držitelé rodinných pasů mají dokonce vstup celá rodina – tedy rodiče a až pět dětí komplet za 590Kč! Přitom zábavy je na celý pátek i sobotu – od kouzelníků, divadel, her i sportu až po ohňovou show atd…

JamROCK letos uspokojí všechny, kdo mají rádi českou muziku a rádi si zazpívají notoricky známé skladby stejně jako ty, kteří hledají něco nového neokoukaného i fanoušky zahraničních skvělých kapel. To vše pořídíte stále ještě i za 450Kč na celé tři dny, na místě vás bude stát pivko z provenience Budvaru foukané vzduchem od pouhých 29Kč nebo rumík za třicet a parkování na všechny dny 50 korun. Tedy v konečném součtu se stává JamRock nejméně nákladným festivalem . A pokud nechcete řídit, tak krom JamRock vlaku vás doveze kyvadlová speciální autobusová doprava! Všechny detaily najdete na oficiálních stránkách.

ZDROJ: TZ JamRock

  • Vybrané příspěvky
Autor
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
Napište mi
×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here