DomácíHudbaKulturaNewsZajímavostiZprávy

Olympionička Eva Samková miluje focení a koně Pepina

Karlovarský festival si nenechávají ujít ani sportovní hvězdy. Důkazem je olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková, která dorazila na fotografický workshop v rámci programu Mall.cz Parku. Eva popsala svůj vztah k focení a moderním technologiím. Odhalila, co jí baví v soukromí, a že nežije pouze sportem. Pozdravila své fanoušky a rozdala spoustu podpisů. 

Eva preferuje focení momentek, protože zachytí skutečnost. „Ta první fotografie je stejně nakonec vždy ta nejlepší. Ráda se nechám okouzlit okamžikem, a ten se vytratí při opakovaném focení,“ vysvětluje Eva. Není typ, který se vyžívá v pózování a plánování, což dokazuje fotografiemi, které sdílí. Neužívá příliš ani velice populární filtry, neboť mění ráz fotografie. Je prostě spontánní a přirozená. Vyumělkované fotky nechává jiným.

Účastníky workshopu provedla Samková i svými sociálními sítěmi, na nichž prozrazuje, že ráda relaxuje jízdou na koni, vaří a umí si udělat legraci sama ze sebe. Právě koně jsou její velká vášeň a svého nejoblíbenějšího zvířecího miláčka si dokonce pojmenovala. „Cítím se sice bezpečněji na snowboardu než na koni, ale můj kůň Pepin je naštěstí opravdu krotký. Je to spíš takový hodný pejsánek,“ říká olympionička Eva Samková.

Eva Samková má před sebou náročnou letní přípravu. Už teď zvedá činky okolo devadesáti kil a v srpnu doplní tvrdý trénink například o skateové závody. Snowboardcrossová sezóna začíná potom v prosinci a jejím vrcholem bude Světový pohár, kterým nás Eva provede i na svých sociálních sítích.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here