ČlánkyHudbaZajímavosti

Letní nášup reggaečka aneb Summerjam Festival 2011 v Německu

Přibližně 6 týdnů před začátkem této kultovní akce s motem „STAND UP FOR LOVE“ pořadatelé oznamují, že line-up je kompletní. 1. července vypukne samotný Summerjam Festival, mezi prvními na živých stageích zahraje Patrice a Busy Signal následovaní Tarrusem Rileyem.

Co je letos na Summerjamu nového je čas otevření a velikost SUMMERJAM DANCEHALL ARENY, do které nás pořadatele zvou již ve čtvrtek na pořadnou před-párty, kde zahrají BEN STILLER, SUPERSONIC a DEEBUZZ. Celá Dancehall Arena byla zvětšena a proto bude přesunuta ze samotného ostrova na místo více rozlehlé pro větší kapacitu dancehallu chtivých pařivých fanoušků. Vše bude samozřejme zabezpečeno plotem a přístup budou mít jen „opáskovaní“. I přes přesunutí a zvětšení areny bude její kapacita bohužel limitována.
V pátek Dancehall arena nabídne Dubstep a Drum&Bass noc s hvězdami jako je U-TURN SQUAD, DUBWARS SOUNDSYSTEM feat. REDRUM & RIDICK nebo FOREIGN BEGGARS a další DJ´s.
Sobotní noc je nazvaná jako největší dancehallová party roku a zahrají SENTINEL feat. ETZIA & SERENGETI, POW POW a MASSAYA.
Znovu musím připomenout i dvě hlavní Live Stage, na kterých vystoupí hvězdy, o nichž si letos v ČR necháváme jen zdát. Mezi naše osobní favority patří ANTHONY B, JIMMY CLIFF, ZIGGY MARLEY, DUB INC. a spousta dalších, ze kterých je hrozně težký vybrat toho nej. Jasné je, že pro každého je na Summerjamu nějaká hudební bomba.
Takže, „stand up for love“ a jeďtě se pobavit na největší, pozitivní energií nabitý, evropský letní fesťák.

Comment here