NewsZprávy

O co nám jde?

Celé roky se mě lidé ptají, co to ten Zvláštní styl vlastně je a proč se to tak jmenuje, odpověď se zdá jednoduchá. Spojit význam slova „ZVLÁŠTNÍ STYL“ jinak řečeno specifický, určitý, divný, nezvyklý, kuriózní, nápadný, mimořádný, speciální, neobvyklý, podivný zastupuje již zmíněné slovo zvláštní. Způsob, vkus a pohled na věc zastupuje styl. Redakce a postupně rozvíjející projekt ZS (používaná interní zkratka) za dobu svého působení vystupuje nejen jako informační a zábavní médium, ale i jako český multikulturní projekt.

Během doby naší existence jsme se rozrostli a vybudovali takřka funkční informační portál o hudebním a kulturním dění v Karlovarském kraji a celé České republice. Dlouhodobým doplněkem se staly články s pohledem na životní styly a tím mentalitu jednotlivých uskupení. Jsme rádi za důvěru a možnosti, které nám umožnili partneři a sponzoři.
Význam slov ve větném spojení, které ZS vystihuje. „Specifický obsah tvořící tento ojedinělý webový projekt určeného pro milovníky nezvyklého, kuriozního někdy až dech beroucího dění.“ Uvidíme jak tento rok dopadne, všem příznivcům přeji příjemné čtení a nalezení hledané informace či songu.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here