ČlánkyNews

N.O.H.A. přiváží do Prahy svůj cirkus, aby zde pokřtila nové album

Praha – V úterý 4. prosince pokřtí N.O.H.A. v Lucerna Music Baru svou novou desku Cirkus Underground. Tradiční směs živého drum and bassu, world music a break beatu i tentokrát doplňují anglické, španělské a portugalské texty. Album obsahuje tracky jako „Wanna Play“, „Di Nero“ a „Park of illusion“.

„Každý správný cirkus se skládá z artistů, zvířat a klaunů z celého světa. I my se snažíme držet svých multikulturních kořenů. Na nové desce proto naleznete trochu Brazílie, kousek Spojených států, ale nezapomínáme ani na naše slovanské tradice,“ říká zakladatel kapely Filip Noha.

N.O.H.A. svou očividnou sympatií pro tradiční hudbu a kulturní rozmanitostí nadále rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry a přirozeným způsobem spojují dynamický nadupaný groove s živou, veselou a hravou performancí. To je nyní umocněno přítomností brazilské zpěvačky a kytaristky Camily De Oliveiry, která svým podmanivým hlasem a osobitým latin-punk projevem dodává hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou dimenzi.

Na pódiu připomíná kapela smršť, která ze sebe vydává nakažlivou pozitivní energii a nechává se unést atmosférou z publika, což potvrdily reakce během četných vystoupení na letošních festivalech v ČR i v Evropě. Kapela neustále pracuje na vylepšení své show a návštěvníkům malé Lucerny nabídne řadu překvapení. Na křtu uvede nejen nový program, nové CD, ale tentokrát i vinyl. N.O.H.A. se těší na své věrné, ale i nové fanoušky, kterým naservíruje ten pravý a neopakovatelný živý Circus Underground.

Zdroje: TZ Lucerna Music Bar a YouTube.com

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here