RecenzeZajímavosti

Kam zajít #1

No a máme tu milí přátelé a čtenáři konečně měsíc březen. Každý rok je to takový malý impuls pro celý tým, aby po zimním plánování a přestavbě začal opět naplno publikovat. Někteří z vás si již mohli všimnout, že přestavba se dotkla i kalendáře akcí, který celý dostal nový kabát a minulý týden byly doladěny poslední velké chyby.
Díky tomu si vás můžeme dovolit informovat o pár nadcházejících událostech. Nejdřív kde zakončit týden, pro varáky zde mám tip na Tess B-day, který máte možnost otestovat již dnes. Čeká vás Jahtec Jammin Job se svým Roots reggae, djs Pilsen Ragga, dále karlovarští djs Lazy Kokos a Scary a aby toho nebylo málo z Prahy přijede mladičký ale zato sakra dobrý AfaRastafa a z Českých Budějovic Colectiv. Akce proběhne dnes v baru SLASH od 20:30 a skončí zítra v 4:30.
Pro milovníky kultury a divadla máme tip jiný zaskočte si taktéž již dnes v 19:30 na Treperendy reprízu situační komedie slavného italského dramatika Carlo Goldoniho.
To znamená, že pátek je pěkně nabitý den, tak ho neproseďte doma a někam vyrazte zvednout si náladu.

PS: Pokud někdo předpokládá, že tento v řadě #1 článek nahrazuje již částečně zaběhlé News weeky, kde jsme již dosáhli čísla #24 mílí se, je to nově připravovaná součást plánu pro letošní rok. I s tím, že News week by měl vycházet každé úterý. Bude obsahovat úvodní ohlédnutí za již uplynulým týdnem, dále pohlédnutí na týden nový a aktuální dění probíhající do jednoho měsíce od doby publikování.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here