Články

Ninoo

Profil tohoto tipu pru uživatele byl zrušen a každý má teď možnost vyplnit si hlavičku a nahrát vlastní fotografii sám. Po registraci do zvláštního stylu, registrací získá každý přihlašovací údaje a možnost kdykoliv informace ve svém profilu mněnit či svůj učet smazat.
Profily registrovaných uživatelů »
Já svůj nechal nějakou dobu zakonzervovaný a nakonec jsem našel nové místo. Profilové karty se skvěle hodí.

Ninoo aliaz Petr Hruška

admin
Narozen: 17.9.1986

Celím Jménem: Petr Hruška

Přezdívky: Ninoo / Ninoozs, Čmoud

Pseudonym: Pavel Hora

Pozice v ZS Team
Pozice v ZS Teamu je promněnlivá ale i když to v kontaktech vypadá povětšinou zvučně („Provozovatel, Admin 1 (Web Master), Fotograf 1, Kameraman 1 a občasný redaktor.“) pravda je trochu jinde. Má pozice je obstarávat vše od kafe, úklid až zázemí. Ale pravdou je že v poslední době mám občas i espresso a nemusím si ho dělat já sám.

Pracovní uplatnění
Fotograf , Kameraman v poslední době i grafické zpracování a střih. Bývalí herec – MDKV (MěstkéDivadloKarlovyVary) a Compars (Last Holiday, Cassino royal…). Produkce zábavných večírků pro přátele a nově zákazníky agentury Hru-Ska. Ano ano prozatím jsem zakladatelem a majitelem i tohoto díla. To mě vede k dalšímu zaměření, kterým je Softwáre jeho tvorba a distribuce. Které pramení z dlouhodobého zájmu o elektroniku a automatizaci.

Záliby
Focení, PC (programováni, design, úprava foto, hry a jiné využití), Video, X- Tream Sport, Hudba a tak trochu vše co je aspoň něčím zajímavé.

Historie Zvláštního Stylu

Fakta jsou jednoduchá projekt byl založen a spuštěn v roce 2004. V první řadě než utečete číst něco zajímavějšího bych rád srdečně poděkoval za podporu kterou nám věnoval hudební portál www.sety.cz kde se naše redakce rok nacházela. Děkujeme že jste nám pomohli v těžkých začátcích.

A teď to jak jsme vznikli a jak to celé začalo. Což myslím že by bylo dobré, aby jste měli možnost znát. Aspoň někteří mohou zavzpomínat na staré dobré časy, školu a málo starostí.

Dělalo mi problém vzpomenout si jak to začalo, ale bylo to asi nějak takhle. Kdo zná P.F.S.H nebo S.S.B může začít vzpomínat na ty, kteří mi na začátku pomáhali. P.F.S.H byla první redakce, která byla směřovaná hlavně na dění a zájmy mladých lidí. Hlavní problém byl ve váznoucí komunikaci mezi členy. A každý se chopil svého, P.F.S.H sice jěšte chvíli fungovala, ale každý si začal dělat své sólo projekty. A začnem jmenovat Cur53se, sector_1, Mips, Scamp to jsou ti,kteří byli nejvíce aktivní. Cur53se dělal dále na svém a hlavně se zaměřil na Dsgn. Mips a Scamp založili SSB, kde šlo hlavně o hip-hop a break dance a já (ninoo) společně se Scampem pracovali na zsteam.wz.cz, kde jsme chtěli vytvořit foto reporty a informace o různém dění, v podstatě to, co by vám měla redakce Zvláštní Styl poskytovat i teď. Cesta nebyla nesnadná a Scamp se plně začal věnovat svému projektu SSB a nahradil ho Mips ktery mi pomohl stvořit 2 verze webu Zvláštního Stylu, které jsem se snažil po celou dobu jen upravovat a obnovovat, celou dobu až do posavaď mi s projektem pomáhal muj velmi dobrý kamarád Pecka. Škoda že nemá teď již tolik chuti a času se věnovat tomuto náročnému projektu. A předposlední dík patří mé ženě která již dlouhou dobu trpí a poslouchá mé jak dobré tak děsné povětšinou k tomu šílené nápady a sem tam se zapojí sama do díla. Jo a jméno pro ty co neví Cucfli. Posledním poděkováním bych chtěl poděkovat firmě GDK která nám pomohla v začátku s tech. vybavením a velice pomohlo zvíšit úroveň poskytovaných informací. A nakonec uživatelům a přátelům Zvláštního Stylu protože i ti se každý svou měrou též podílí na jeho růstu a postupném rozvoji.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here