ČlánkyNews week

News week #22- Mutter, der Mann mit dem Koks ist da… Aneb miluju kritiku..

Zvláštní? Zvláštní? Jaké významy to slovo zvláštní vlastně má?  Specifický, speciální, neobvyklý, podivný nebo kuriózní. Z toho vyplývá, že zvláštní nemusí být jen styl ale i kritika. Co to je kritika to vám povídat nemusím, jelikož je pravděpodobně právě ona tím, co každý člověk, ten co je prý víc než zvíře (ironické hahaha),umí nejlíp. Ale místo toho abychom ji aplikovali na sebe samotné, máme radši když jí aplikujem na jiné, nejlépe na všechny okolo a to bez jakéhokoli pomyšlení na následky našeho úchvatného činu.

Musím vzpomenout ňáký ten rok zpět a jak koukám, jsou mezi námi jedinci, kteří krtizují to samé, co já před cca 2 lety. Já jsem tenkrát byla za hlupáka, samozřejmě za toho největšího na celý planetě, to jen proto, že jsem řekla, co si myslím, co cítím a to bez jakékoli potřeby aplikace na někoho jiného (konktrétně šlo tenkrát o počasí 😉 ). Tito již výše zmínění hlásající v letošním roce, kteří mi před onou jistou dobou tvrdili, že to je normlaní, jsou letos prostě IN! A ty broučci, co mě tehdá buzerovali jakej sem dement se letos těchto težce IN! lidí zastávají a litují je… Jen je zvláštní jak jste oproti pitomýmu stvoření jako já pozadu.:)

Samozřejmě, že sněží, na tom nic zvláštního není. Rozhodně tedy ne v prosinci a ke všemu v našich podnebních podmínkách. Nečekanou zprávou je, že to tak bude i příští rok a je dosti možné, že to tak bude i za dva roky a za další, za další a další roky. Nezapomenu podotknou, že silničáře to zase překvapí, tak jako každý rok.

Budeme tak jako každý rok šlapat do psích hovínek, protože když už byste exkrement vašeho miláčka chtěli výjimečně zvednout, tak se stane, že nenajdete na těch pitomých stojánkach ani ten pytlík. Ale no tak občané, uklízejte po svých pejscích. Jen tak mezi námi, nepřijde vám trapné, když starší babička po svém miniaturním gaučáčkovi uklidí 2cm velký bobek, který se po dalším dešti rozplyne jak dým, ale ten pubertální frajírek co balí holky na retrívra, nebo nejlíp dogu tak to mega velký hovno nechá. Klasická situace, víte co je nejhorší.? Tohle nemá s kritikou nic společného je to naše „krásná“ česká realita …;)

PS: Věřme radši na Ježíška, než na připravenost našich silničářů.

PSS: Zkuste zamyslet… Nejen nad ostatními, ale i nad sebou.

[media id=373 width=550 height=353]

Comment here