ČlánkyZS výlety

Foto výlety #1

Milí čtenáři a příznivci Zvláštního stylu. Po letech reportování a každo-denního focení jsem se pro vás rozhodl připravit novou sekci, kde vám přiblížím každý týden možnou pestrost fotografických motivů. Podíváme se tak pokaždé nejdříve na to, co je aktuální a pro ty, kteří rádi čtou přidám svůj náhled na věc. A na závěr hodnocení a pár rad.
Aktuální v této chvíli je královna zima, která není k nikomu moc přívětivá a pokaždé nás zaskočí hned na několika místech. Nejvíce paseky způsobí na začátku své nadvlády motoristům, a tak strhne lavinu né příliš pozitivních vět na účet našich silničářů. No jo kluci se snaží každý rok, ale když nikdy neví, kdy to vlastně začne, je těžké nezaspat. O to více by si měli řidiči uvědomit, jak se mají chovat na silnici. Tento faktor v dnešní bezohledné době moc nefunguje a tak máte možnost kromě silnic, které sou plné břečky, potkat sem tam nějaké to zmačkané auto. Relaxem je focení přírody, kterou začíná po ošklivě špinavém závoji halit ten čistě bílý.

Rady na závěr:
Trpělivost, která je vždy potřeba, teplé oblečení, které vám dovolí déle a pohodlně komponovat jednotlivé snímky a rada pro nastavení- snažte se pro každou kompozici vyvážit bílou.

Galerie:


×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here