ČlánkyNews week

News week #13

Zdravím s novým News weekem. V minulém týdnu se nám toho příliš mnoho nestalo, ale za to ten příští bude solidně narvaný. Čím,že?

Minulý týden v pátek 13. uhodil do 13-ti letýho hocha blesk, aby těch třínáctek nebylo málo, bylo 13:13. Hezké, že? Francouzi si řekli, že romů v jejich zemi je moc a začali s odsunem, který je prý pravidelný. Pravidelné je ale také navracení se odsunutých romů (a nejlépe ještě s větší částí rodiny).

Tento víkend se také koná Rock for Church(ill), kam se samozřejmě hodláme vypravit pro pořízení nějakého toho foto a videoreportu pro vás. Tento rok vystoupí například Tatabojs, Transglobal underground, Max Romeo a mnoho dalších. O tom samém víkendu se na Slovači pořadá reggae fest Uprising, ten bohužel nenavštívíme, možná příští rok.:)

Dobrých zpráv bylo dost. Teď ta horší- aspoň pro fandy PC her. Blizzard entertainment prý opět posunul vydání snad nejočekávanější hry Diablo III. Tentokrát na rok 2012. Doufejme, že jde jen o ňáký plk. Diablo III vám přiblížíme ještě článkem, který bude věnovaný jen této hře. Aby jsme nekončili těmi nejhoršími zprávami povím vám jednu příjemnou na konec- 27.8. 2010 bude v prodeji Mafia 2. Myslím, že to víc nepotřebuje.

PS: Kdyby něco….  Tak nic..

Comment here