ČlánkyNews week

News week #16

Týden míjí týden a s novým týdnem je tu i nový News week. Brzy uspokojíme fanoušky PC hry Mafie, kterou jsme už konečně začali hrát, takže si bude moci v blízké době přečíst něco o hustých hláškách a vůbec o celé hře- ať zbytečně moc neprozradím. Do kin opět přišlo pár nových filmů, ale žádný který by stál přiliš za řeč. Za zmíněnou ale stojí, že jsme zjistili, že stream.cz nás- Zvláštní styl „strímuje“. Což je příjemné.

Další příjemné co se koná 17.-19.9. 2010 je Freeze fest aneb Kultura jinak, který se uskuteční opět v oblasti bývalého vojenského prostoru Milovice – Boží dar. Festival nabídne úplě vše, tím vše, myslím vážně vše- divadlo, hudbu, vizualizace, žonglování, workshopy a budou se dokonce promítat filmy.

Akcí konající se ve stejných dnech, ale v matičce Praze, je Cannabizz Prague 2010. První mezinárodní konopný veletrh v ČR nabídne k relaxaci salónek se zajímavou atmosférou, občerstvení se specialitami, nejlepší fotografie předešlých akcí, ale hlavně bude přítomno přes 80 vystavujících z různých zemí.

Toť vše co vám nabídnu. Opět za týden.

PS: Kdyby něco tak nic.

Comment here