ČlánkyNews week

News week #21

Tak jsem si řekla, že víkend, který hodlá propršet, prosluním novým News weekem nejen sobě, ale snad trochu i vám. Hned zítra, tedy 8.11., proběhne v Praze fotografický veletrh Digiforum, na kterém můžete shlédnout přednášky a workshopy s Robertem Vanem a Bambi Cantrellovou, kteří jsou nejen nejočekávanějšími hosty, ale také  celosvětově proslulými fotografy. Poradí vám jak nafotit úžasné  portréty, svatební fotografie a nebo akty. Setkáte se zde i s fotografiemi Jana Saudka a focení za špatných světelných podmínek si s vámi vyzkouší Ondřej Neff nebo Dan Petřina. Další přednášky jsou zaměřeny třeba na úpravu fotek v programech Adobe Photoshop CS5, Lightroom 3, Camera Raw i Zoner 13.

Človek by si myslel, že legendární „Kutálející se kameny“, které vznikly roku 1962, se už pomalu budou chystat na klidné staří, ale asi si radši řekli, že do důchodu daleko a tak v příštím roce vyrazí na turné. Jasné je, že se chystají i do naší krásné země. Snad to nedopadne jako s Michaelem Jacksonem a ČR se Rolling Stones vážně dočká.

Málem jsem zapomněla-  máme dobrou zprávu pro čtenáře a fanoušky ZS, hlavně ty nadšené i méně nadšené WoWkaře, založili jsme konečně (po nastřádání hóódně zlatých) guildu. Chcete-li nás podpořit, budeme jen rádi. Stačí se ozvat někomu, nejlépe Ninoovi nebo Cucfli v guildě, která dostala jméno zvlastnistyldotcz theory a my vás s radostí nabereme. Pak už můžem jen pařit.

PS: Kdyby něco, tak nic.

Comment here