Články

Kam zajít #5

Dnes vám po menší odmlce poradíme, kam o víkendu vyrazit a začneme hned s dnešním pátkem. Po zajistě dlouhém týdnu se máte možnost pobavit hned na více místech. Jedním z nich je Divadlo Husovka, které vám nabídne od 19:30 absolventský koncert Milan Krajíc a žáci, dalším naším tipem je od 19:30 koncert Silent Stream Of Godless Elegy, Interitus a Selfexile v sále hradu Loket. Pokud vás ani toto neuspokojilo máte možnost navštívit Mighty Warm Up kde vystoupí Pipes and Pints, Prague Conspiracy a The Keyborg. Tuto akci HPK productions vám můžeme vřele doporučit, i my se jí zúčastníme a přineseme vám z této události nějaký ten report.

Sobotu můžete navštívit další ze série pravidelných dobročinných pořadů pořádaných armádou spásy v Divadle Husovka. Neděli si můžete zpříjemnit taktéž v Divadle Husovka, kde Divadlo V patře tentokrát zahraje pro nejmenší diváky. Připravilo pro ně reprízu klaunské pohádky Miroslava Antona a Karola Skladana o fantazii s názvem Ostrov kde rostou housle.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here