HudbaKulturaNewsZahraničníZajímavostiZprávy

Kaiser Chiefs a Manu Chao La Ventura na Szigetu. Závěrečná show pojede v rytmu Hardwell.

Festival Sziget neustále obohacuje svůj program a představuje dalších devět jmen. Na festivalu konajícím se 10.-17. srpna 1016 v Budapešti uvidíte také koncerty Manu Chao La Ventura, Hardwell, Kaiser Chiefs a mnoho dalších. Letošní line-up se jmény jako jsou Rihanna, Muse, Sia, Noel Gallagher, táhne víc než kdy předtím. Pětidenní permanentky jsou již vyprodány, stejně jako řada kempů. Zbývají tak už jen jednodenní vstupenky a sedmidenní permanentky.

Festival Sziget i letos poctivě pracuje na svém barvitém hudebním programu napříč všemi žánry a Rihanna, Sia, Muse, David Guetta, Bastille, The Lumineers, Chvrches je jen zlomek jmen, která zdobí letošní program. Obhajobu ceny za „Nejlepší evropský line-up“, chtějí v Budapešti podpořit i další devítkou nových jmen. Poslední vystupení na „Main stage“ této celotýdenní party, si zabírá Hardwell, jehož produkce doprovodí závěrečnou show a již tradiční ohňostroj. Taneční rytmy a skvělou atmosféru ovšem přinese i Manu Chao La Ventura. Devítku jmen dále tvoří Kaiser Chiefs, Fidlar, Boys Noize, Dillon Francis, Movits!, Vinai, DJe Sliink. Ale i zástupci české hudební scény nají v tomto našlapaném ročníku svého zástupce. Na Szigetu letos předvede svouji show En.Dru. Druhým zástucem může být kapela Piano, která se pokusí zvítězit ve finále soutěže Jednou ranou na Sziget, které se koná 6.5. v Rock Café.

https://www.youtube.com/watch?v=EsUfKeepyPk

Více informací o tomto neuvěřitelném festivalu pného nevšedních zážitků najdete na stránkách magazínu Zvlastnistyl.cz či na webu festivalu.

ZDROJ: TZ Sziget festival

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here